Możliwość publikacji stanu portfela

Tagi: #<Tag:0x00007f1e610d5dc8> #<Tag:0x00007f1e610d5a08> #<Tag:0x00007f1e610d5850>

Dobry, nie wiem czy v2 na to pozwala, jeśli tak to byłoby fajnie. Proponuję dodać możliwość opublikowania stanu swojego portfela tak, by dało się go zobaczyć z linku lvlup.pro - jest to przydatne w celu weryfikacji czy sprzedawca serio posiada dane wplny które planuje sprzedać.

A co ty tak się czepiasz tych screenów? Zawsze były dawane i nikt nie miał wątpliwości.
W sumie taki pomysł byłby ciekawy, ale łamałby według mnie pewne zasady prywatności

Ciekawe jakby łamał zasady prywatności skoro publikacja stanu portfelu według tego tematu to możliwość a nie obowiazęk, więc byłby wybór?

No chyba, że tak

Brzmi trochę bez sensu imho. Zbędny feature, który wymagałby sporo więcej dodatkowej pracy, z jakimś wygasaniem tego, czy podobnymi. To nie Minecraft, że robi się nad głową stan środków, żeby ktoś cię nie oszukał jeszcze przypadkiem jak mu kilof sprzedajesz.

1 polubienie

Moim zdaniem to nadużycie. Dużym plusem jest sama możliwość przelania wPLN z konta na konto.

Coś takiego ma jeszcze jedną korzyść, możliwość dzielenia się z np. graczami stanem portfela gdyby chcieli wiedzieć ile jest na opłacenie serwera czy coś, a obok dodać guzik do dodania środków (co już jest obecne).

Przesyłanie wPLN, po zmianie regulaminu “jednostek rozliczeniowych”, choć jest możliwe, to nie jest ich głównym założeniem.
Dlatego tworzenie dodatkowego ficzera, służącemu głównie temu, lekko mija się z celem - no bo do czego innego by to wykorzystać :thinking:

Ale w sumie są często używane inaczej - może nie było to założeniem głównym, ale się okazało że tak to ludzie wykorzystali, jak wiele innych rzeczy (np. zupki chińskie jako waluta w amerykańskich więzieniach :3)

Jeśli chodzi o weryfikację przy wymianach, po uprzednim włączeniu widoczności w panelu, lub właśnie np. pokazywanie graczom serwera stanu konta… No, moim zdaniem ma to sens, ułatwiłoby to na pewno wymianę informacji i zapewniłoby jej wiarygodność

2 polubienia

Jestem za!
Pomysł jak najbardziej na +.

Nie mieliśmy zbyt wiele głosów od klientów na temat takiej opcji.
Może być trochę problematyczna do implementacji pod względem prywatności klientów więc sugerujemy zainteresowanym zrobienie tego po swojej stronie przy pomocy naszego API:

1 polubienie