Moje serwery są w trybie LAN/Offline na VPS KVM

Posiadasz VPSa KVM czy OpenVZ?

Server VPS KVM

To wiele znaczy. Porty UDP są domyślnie zablokowane (?) i musisz je odblokować pisząc ticket do supportu. Odpowiedź zazwyczaj trwa do 48h.

@Zaku jeżeli w konsoli pisze, że serwer jest w trybie LAN/Offline, oznacza to, że nie masz ustawionego tokenu. Każdy serwer do gry na silniku Source wymaga tego tokenu (CS:GO, GMOD, etc.). Posłuchaj się, wygeneruj token tutaj i dodaj do opcji uruchamiania +sv_setsteamaccount <token> :wink:

@DBanaszewski jeżeli porty byłyby zablokowane, to z własnego doświadczenia wiem, że wywaliłoby błąd typu failed to bind port localhost:27015 :yum: Na moje oko sprawa leży w tokenie, ale OP myśli, że wie wszystko o stawianiu serwerów i nie dopuszcza do siebie tego, że ten token na prawdę może to naprawić :expressionless:

sv_setsteamaccount dodałem, nic nie zmieniło.
A co do pisania do supportu o “Whitelista UDP na KVM Game Pro” to już napisałem i czekan na ich odpowiedz.

Aktualny stan whitelisty sprawdzisz w my.lvlup.pro

Yhym, widze. Mam tylko teamspeak3

Skoro whitelista jest włączona, to nie ma co się dziwić :wink: Serwer się uruchamia, ale tylko wewnątrz :wink: Jak dodadzą port UDP to powinno wszystko działać :wink:

To domyślne ustawienie :v

też miałem z tym problem i to mi pomogło:

Cytat

Cytat

Wszystkie komendy dałem do root