Mój VPS został zablokowany z powodu naruszenia regulaminu

vps
Tagi: #<Tag:0x00007f3439139f60>

Witam, zalecam zapoznać się z podpiętym tematem oraz zablokowane serwerów VPS zgłaszamy przez ticken, a nie na forum.

Następnie poruszyłbym tutaj kwestie, iż regulamin LVLUP.pro zabrania instalowanie, jakich kolwiek crackowanych licencyjne programów, no cóż przyznałeś się sam :wink: (jestem ciekawy co powie @SystemZ)

A mialem sklamac ze koreanscy hakerzy mi sie wlamali na maszyne omijajac zabezpieczenia ssh? zle zrobilem, przyznalem sie i zrozumialem moj blad. mam nadzieje, ze SystemZ tez mnie zrozumie :slight_smile:

Jeżeli masz openvz to posiadasz 2 szansę myślę że systemz oszczędźi ci teraz kary ale potem musisz surowo trzymać się regulaminu.

tak się zastanawiam bo znam kilka osób co używa pirackiego softa szczególnie do ts’a a dalej z nimi nic nie zrobili :stuck_out_tongue:

W przypadku gdy korzystają z usług lvlup.pro, możesz ich zgłosić. W tym celu wyślij e-maila na abuse@lvlup.pro

podesłałem :slight_smile:

podesłałem mimo to nic się z nimi nie stało aż mnie to nie dziwi :v

Cytuję ze strony:

Zgłoszenia abuse czyli naruszenia regulaminu prosimy kierować na abuse@lvlup.pro, niestety nie możemy zagwarantować odpowiedzi pod tym adresem.

Możliwe, że Twoja wiadomość nie została jeszcze przeczytana :wink:

po 11 dniach? :wink:

Niestety abuse tutaj chyba mocno leży, ja też zgłaszałem i prędzej upadła strona (akurat nakablowałem na znajomego, eksperyment hehe) niż została zablokowana przez hosting. :thinking:

a ten na którego ja miał już 2 ostrzeżenia a przy 3 się traci maszynę a dalej nic się nie zmieniło :v :stuck_out_tongue:

W sumie z ciekawości pytanie, czy pingowanie z serwera np żeby sprawdzić czy dany serwer odpowiada może zostać potraktowane jako atak DOS? Oczywiście mam na myśli jak na to patrzy skrypt sprawdzający szkodliwy ruch w sieci, z którego korzysta lvlup.pro

Jeżeli naruszysz tym stabilność sieci to tak.