Mój VPS został zablokowany z powodu naruszenia regulaminu

vps
Tagi: #<Tag:0x00007f3439604180>

napisałem i czekam na odpowiedz

Cieszymy się - ale nie musiałeś tego nam mówić :wink:

Witam. mój VPS został dzisiaj zablokowany niestety nie wiem za co i czekam na szybką odpowiedż, mam nadzieje, że pliki cs 1.6 i mbot nie zostaną usunięte, chcę sobie zgrac konfigurację botów oraz wygląd i baze całego serwera. Oczywiscie chce też korzystać z VPS na lvlup !!! Proszę o szybką odpowiedź na mój ticket !!!

Na odpowiedź do ticketa czeka się do 48h, lecz zwykle szybciej. Twoje pliki nie zostaną usunięte, nie martw się.

Takich spraw tutaj nie piszemy! Od tego są tickety :slight_smile: Tak oficjalnie na odpowiedź czeka się do 48h, a tak nieoficjalnie to odpowiedź będzie szybciej :wink:

Za coś musiał, za ładne oczy to on nie został zablokowany. :neutral_face:
Zapewne mbot i/lub cs wygenerowały ruch, który wywołał alarm (coś w stylu “halo, halo, to wygląda jak atak, liczba wysyłanych pakietów jest ogromna”) i stąd blokada. Albo masz wirusa. Albo kilka innych rzeczy, które mogły to spowodować, ale i tak za słabo się na tym znam żeby wszystkie wypisać :expressionless:

Więcej info i tak uzyskasz w tickecie.

ja wiem z jakiego powodu ponieważ posiadam swój ts3 gdzie dostawałem codziennie ataki :frowning: wkkurzyłem się i wzielem od kolegi skrypt gdzie użyłem go 2-5 razy :frowning: przepraszam chciałbym dostać ostatnią szansę

ale jest szansa ? że go odzyskam :frowning:

Nie ma już szans, używałeś tego typu programów. https://lvlup.pro/doc/legal/vps.pdf Następnym razem polecam.

Eh :confused: ale napewno każdy dostaje to szansę :confused: napewno ja nie jestem pierwszą osobą :confused:

No nie jesteś pierwszą osobą, ale regulaminu trzeba przestrzegać.

Za atakowanie konkurencji powinienes zostac wg. mnie publicznie zlinczowany. Przez takie osoby jak Ty, nie da sie w spokoju prowadzic wlasnej dzialalnosci. Zycze bys plikow nie odzyskal, kazde dzialanie ma swe konsekwencje.

Kochani proszę nie róbmy burzy.

@Cloud Ciebie odslyam do ticketow i ta sprawa na forum jest w tym momencie zamknięta.

Dobrze będę czekał na ticket

To ja tak zacytuje, dla tych, co nie czytają tematu, albo nie potrafią czytać ze zrozumieniem:

Ataki?
To mimo tego że zablokowany VPS, to mogą jeszcze dojść konsekwencje prawne.

Co do przypadku @Cloud

System trzech szans powstał dla osób które naruszyły regulamin nieświadomie.
Tutaj z tego co widzę naruszyłeś regulamin i prawo celowo, dodatkowo jest tu działanie na szkodę innych użytkowników tego samego węzła.

Na tym się to nie kończy, wygenerowałeś bardzo dużą ilość ruchu, w zasadzie rekord ostatnich miesięcy.
Całe szczęście lvlup.pro ma skrypty i filtry które go cześciowo wyłapały więc dzięki temu zostały ograniczone ewentualne szkody innych osób które mogły paść twoją ofiarą.

Nie pochwalam łamania regulaminu oraz prawa, sam codziennie widzę jak moi klienci cierpią przez takie ataki więc w trosce o innych serwer VPS którego ta sprawa dotyczy został usunięty a właściciela proszę o skupienie się na budowaniu fajnych rzeczy a nie niszczeniu ich innym.

Czy przy trzecim przypadku gdy vps zostanie usunięty kopie zapasową można nadal kupić?

To ciekawe pytanie, ale pewnie tak skoro kopie są przechowywane przez 30 dni. Warto jednak skorzystać z fajnej, darmowej rzeczy, która nazywa się własna kopia zapasowa. :wink:

Witam, mój serwer został zablokowany, z logów wyczytałem, że ktoś się na niego włamał i wykorzystywał go do ataków na inne serwery. w logach wyraźnie widać, że ktoś pobierał skrypt do ataku uruchamiał go po czym usuwał z historii. I chciałbym poprosić o odblokowanie, a przed tym wyczyszczenie aby to się nie powtórzyło. Moim zdaniem włamanie było spowodowane instalacją cracka do serwera TS3 o którego bardzo mnie prosili koledzy bo slotów nie starczało. Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam. :slight_smile: