Minecraft-list.info - lista serwerów Minecraft

Cześć!

Jak wiecie, prowadzę już listy serwerów minecraft (eMecz.pl - lista serwerów Minecraft (i nie tylko), Lista-minecraft.pl - dedykowana lista serwerów Minecraft)
Postanowiłem uruchomić anglojęzyczną listę, która umożliwi Wam zdobycie zagranicznych użytkowników. Lista jest oparta o już istniejący, sprawdzony w boju kod :slight_smile:

Zapraszam na https://minecraft-list.info

Śmiech na sali nazywasz ten kod sprawdzony w boju?- Twe listy mają bugi już od lutego (brak odświeżania)

3 polubienia

Spoko :slight_smile:

Pomysł - zostawię bez komentarza :slight_smile:

Zamiast copy, paste (z obecnej, Twojej listy) - dodać do tabelek FLAGI państw, dzięki którymi użytkownik będzie wiedzieć na jaki serwer wchodzi.

Kolego, o copy-paste to raczej nie wypowiadałbym się na twoim miejscu. Wielokrotnie w twoim wątku zostało udowodnione, że kopiowałeś elementy różnych stron (w tym mojej) :slight_smile:

2 polubienia

Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem sprawia trudności więc powtórzę :slight_smile: “Dodaj na liście serwerów flagi państwa :wink: to może zorientować się czy to jest serwer Polski, Niemiecki czy Angielski… Niektóre osoby, nie znają wszystkich języków a reklamujesz się na Forum polskim… Więc skąd ludzie mają wiedzieć jaki to serwer oraz jakimi językami gracze się posługują?”

Nie rób ze mnie męczennika :wink: a siebie poszkodowanego. Ja tylko pokazałem Ci, co zrobiłeś. Też jestem na tyle inteligentny by kupić domenę i przetłumaczyć stronę na j. ang. i ją puścić w świat.

Trudności to miałeś ty, z przygotowaniem własnej strony, skoro kopiowałeś elementy od innych, co? :slight_smile:
Jeśli chodzi o pomysł z flagami - ma sens.
Zarzut o “kopię strony”? No… zatkało mnie :slight_smile:

1 polubienie

Rozwinę Ci mój wątek, bo widzę że masz problem ze zrozumieniem. Skopiowałeś swoją stronę i przetłumaczyłeś ją na j. ang. i tutaj się praca zakończyła.

1 polubienie

tak, skończyła się… :rofl:
obraz