Minecraft 1.11 The Exploration Update - changelog

Witam! Ponieważ mineło sporo czasu od premiery 1.11 i nikt nie postanowił zrobić czendżloga to… Go zrobię :wink:

• Portal do ucieczki z wysp endu (w samym endzie)
  • Dwór z drewna … Nowa gigantyczna struktura. Spawnowany w ciemnym lesie dębowym. Zazwyczaj znajduje się go z pomocą mapy skarbów.
  • Mapa skarbów! Mapa to jak zwykła mapa, tylko że pokazuje w zarysie wszystkie ikony struktur
  • Enchanty: enchant bindowania przedmiotów i enchant znikania itemów (Nowe enchanty)
  • Muszla Shulkerów. Wypada z Shulkerów.
  • Totem nieumierania … Zapobiega śmierci raz będąc utrzymywany podczas śmiertelnego ciosu. Daje również regenerację i dodatkowe serduszka
  • Observer block
  • Blok Shulkerów
  • Villager kartograf: sprzedaje mapy skarbów z strukturami
  • Evoker : Spawnuje Vexy. Wyczarowuje “zęby” z ziemi które gryzą. Po śmierci wypada z niego Totem nieumierania.
  • Vindictor: dzierży siekierę …
  • Vex: mały, latający duch z mieczem
  • Lama: może być oswojona i może na grzbiecie mieć dywan. Może nosić skrzynki i atakować inne moby. Straszy również wilki.
    I klasyk:
    Usunięto herobrina :wink:

Jest to ponownie zeedytowany tekst który przetłumaczyłem tyle że dotyczył on zapowiedzi.

1 polubienie

Ma ktoś może zrzut jak to wygląda?

Mniej więcej tak:

Można też to znaleść komendą “/locate Mansion” (ważna jest duża litera!) i teleportując się na podane koordy

P.S: zapomniałem czegoś dopisać i okazało się że jest już za późno… :frowning:

Może lepiej “nieśmiertelności” :stuck_out_tongue:

Jak pisałem nie mogę edytować :frowning:

Ja gram z kolegami na serwerze prywatnym 1.11 i nie mam tego wszystkiego (wersja Spigota to 1.11), mam jakoś zaktualizować?

Czego nie masz?

No żadnych shulkerów, observerów, Lam, Vindictor i tych innych

Shulkery - End
Lamy - nie wiem :stuck_out_tongue:
Observator - blok
Vindicator i inne - tylko w Woodland Mansion

Potrzebujesz silnika który zwróci pod /ver:

1.11-R0.1-SNAPSHOT

Najlepiej najnowszy spigot z BuildToolsów.

Lamy znajdziesz na normalnej mapie survival, zauważyłem, że lubią wioski.

A najlepiej to grać na standardowym silniku od Mojangu. :wink:

[20:46:06] [Server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-261f181-7359112 (MC: 1.11) (Implementing API version 1.11-R0.1-SNAPSHOT)
:smiley:
Potrzebujemy spigota, bo mamy tam pare pluginów (/home /spawn itp.)
Observatora znalazłem przed chwilą, jednak jest :smiley:
Ale Lam nigdzie nie widziałem xD Są one na jakimś konkretnym biomie?

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.