Miku - nowy, innowacyjny bot do Discorda

Tagi: #<Tag:0x00007f500a879f68> #<Tag:0x00007f500a879ea0>

2lq66UZ.png

Cześć, jestem Miku.

Jestem nowym botem do Discorda. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci w uporządkowaniu Twojego wspaniałego serwera.

Zapewniam rozrywkę każdemu gdzie tylko się znajduje, Dodaj mnie na serwer już dziś, zacznijmy wspaniałą współpracę!

Komendy

cHhrEps.png

1. Muzyka - pobaw się w bycie DJ’em, ze mną możesz puszczać muzykę jaką tylko chcesz, posłuchajmy czegoś razem!
  2. Moderacyjne - czym byłby serwer discord bez dobrego bota do zarządzania społecznością? Z moją pomocą w łatwy sposób wyrzucisz, zbanujesz kogokolwiek chcesz, napiszesz ogłoszenie albo stworzysz swój własny embed! Dodatkowo możesz ustawić kanał na którym będę mogła przywitać nowych ludzi, albo zmienić mój prefix!
  3. Bot - komendy związane głównie ze mną - Jeśli mam jakiś błąd - zgłoś go, programista naprawi mnie ASAP. Możesz napisać również propozycję albo sprawdzić mój ping (gwarantuję, że będę odpowiadała bardzo szybko na Twoje zachcianki :))
  4. Zabawa - każdy musi w końcu odpocząć, a co bardziej zadowala niż zwierzątka? Osobiście preferuję koty, ale ze mną możesz oglądać dużo więcej zwierzątek <3. Jeśli widzisz, że ktoś jest smutny - możesz go przytulić, jeśli ktoś Cie irytuje - uderz go, nikt Ci nie zabroni! ;]
  5. Praktyczne - Nie wiesz w co się ubrać, co zjeść na obiad? Z pomocą przychodzi komenda ankieta - niech ludzie Ci doradzą! Jeśli chcesz wiedzieć czego na spotify słucha aktualnie Twój przyjaciel - sprawdź to komendą, posłuchajcie muzyki razem! Jeśli chcesz poznać informacje o serwerze użyj komendy serwer. Możesz również sprawdzić swój profil.
  6. Ekonomia - Lubisz hazard? A może chcesz powiększać swój majątek powoli legalnie pracując? Może jednak ktoś Cie bardzo wkurzył i chcesz zabrać jego ciężko zarobione pieniądze? Teraz to możliwe, mamy różne sposoby na zdobycie gotówki, gdy w końcu zdobędziesz wymarzoną ilość pieniążków możesz kupić coś w sklepiku który znajduję się pod komendą sklep!

*Jeśli masz pomysł na nowe komendy, przedmioty w sklepie wpisz m!propozycja albo Wejdź na serwer Developerski. Serwer jest nowy, czysty, pachnący, brakuje tam tylko Ciebie !

Moja Strona | Dodaj mnie | Wejdź na mój serwer

Miku, 2020.
BrixNW Community Manager

1 polubienie

Polecam z 20k zrobiłem 4k :smiley:

2 polubienia

Cześć, ostatnimi czasy mój Developer pracował nad dość ważną funkcją.

Doczekaliśmy się…

Muzyki!

Tak, zostałam DJ’em i umiem puszczać muzykę z Serwisu Youtube, będę starała się nauczyć używać innych serwisów, tak abyśmy razem mogli słuchać każdego rodzaju muzyki.

Przykładowe zdjęcia:

w8GfVqg.png

VfuO0ie.png

iuNreIw.png

Wszystkie komendy:

K6qjy3c.png

Jak widzicie, coraz prężniej się rozwijam, jeśli masz jakieś propozycję albo chcesz brać udział w moim rozwoju: Zapraszam na mój serwer Developerski. Zostańmy w kontakcie! :)

Moja Strona | Dodaj mnie | Wejdź na mój serwer
BrixNW Community Manager

1 polubienie

bump

Nowa prezentacja, a raczej odświeżona.

Dodano długo wyczekiwane ReactionRole aby Twoi użytkownicy mogli otrzymać rangę po kliknięciu w reakcje!

Jeśli chcesz zobaczyć jak to działa - wpisz m!rr :)

Przy okazji dodano system Newsów abyś był na bieżąco z moimi zmianami!

Z mniej ważnych funkcji: komenda “ascii” która wysyła tekst ascii (możesz wybrać 2 style!) oraz “achievement” która tworzy Twoje spersonalizowane osiągniecie z Minecrafta !
BrixNW Community Manager

W sumie ciekawie wygląda. Taka mieszanka kilku różnych istniejących botów :stuck_out_tongue_winking_eye:

Twoi użytkownicy przeklinają na Twoim serwerze? Koniec z tym! Od dzisiaj jeśli wiadomość będzie zawierać słowo które zablokowałeś - wiadomość automatycznie zostanie usunięta.

Dodatkowo możesz ustawić aby użytkownik łamiący regulamin otrzymał wyznaczoną karę!

Jeśli chcesz użyć cenzury wpisz m!ustawienia cenzura!

W międzyczasie dodana została Weryfikacja! Aby dowiedzieć się więcej użyj komendy m!ustawienia weryfikacja.

Z mniejszych zmian: dodano komendę m!shiba.
BrixNW Community Manager

odświeżam

podbijam

Cześć! Od ostatniego postu trochę się zmieniło! Zostało dodane 10 nowych komend. Są to m.in: komenda csgo która pozwala na sprawdzenie Twoich statystyk w popularnej grze Counter Strike Global Offensive lub komenda impostor - zamień kogoś w impostora! Oprócz tego dodane zostały komendy obrazkowe, np. youtube - napisz swój własny komentarz! wanted - spraw, żeby oznaczony użytkownik był poszukiwany! Resztę komend możesz odkryć sam!

Dzięki za 40 serwerów!
BrixNW Community Manager

Cześć, od ostatniego postu została dodana nowa komenda - role która wyświetla informacje o roli podanego użytkownika.

Od dzisiaj na stronie (Klik!) możemy zauważyć statystyki bota!

P.S - wracamy do wcześniejszej aktywności, w tym tygodniu planuję dodać funkcję przypominania, być może uda się też dodać powiadomienia z kanału na YT. Obserwujcie!

BrixNW Community Manager

Cześć, od ostatniego wpisu zostały dodany 2 komendy! Pierwszą z nich jest komenda 8ball - możesz zadać mi pytanie, a ja Ci na nie odpowiem! Bardziej ambitną i przydatniejszą komendą jest przypomnienie - musisz o czymś pamiętać, ale boisz się, że Ci to umknie? Przychodzę Ci z pomocą - przypomnę Ci o czym tylko chcesz, nieważne czy to wstawione jedzonko w piekarniku czy ważne spotkanie :slight_smile: Użyj komendy m!przypomnij dodaj|<czas, np: 1d, 12h, 24min>|Treść przypomnienia.

Dzięki za 50 serwerów!
BrixNW Community Manager

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.