MicroFTP - Miejsce na twoje dane

Tagi: #<Tag:0x00007f94a3811930>

Szukasz miejsca na swoje dane? Nie chcesz wydawać dużych pieniędzy, tylko po to, aby przechowywać swoje dane? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś! W ofercie znajdą państwo skromny pakiet, który pozwala na szybkie oraz bezpieczne przechowywanie swoich danych na naszych serwerach.

Co oferuję?:

• 2GB miejsca na państwa dane
  • Bezpieczne połączenie za pomocą protokołu SFTP
  • Twoje osobiste konto, do którego TYLKO ty masz dostęp
  • Pierwszy tydzień tylko za 1zł
  • Atrakcyjne ceny (tylko 2zł/7dni)
  • Dobry kontakt

Jak można się ze mną skontaktować?

Wszelkie dane do kontaktu znajdą państwo na stronie projektu.

Znajdziesz nas na naszej stronie!

Prosiłbym aby kontakt odbywał się w formie oficjalnej (per Pan/Pani)
Wszelkie pytania dotyczące projektu proszę kierować na forum lub bezpośrednio do mnie

12-15 zł miesięcznie za 2 GB miejsca? Gdy np. na OVH mogę mieć w podobnej cenie VPSa, który ma 20 GB miejsca? Trochę mało miejsca oferujesz jak na taką cenę, gdzie to tylko serwer storage, nie żaden VPS

2lajki

Może trochę się czepiam, ale mógłbyś dać trochę więcej informacji. Dysk jest szyfrowany? Maksymalna prędkość pobierania itp?

Dodatkowo cena wydaje mi się trochę naciągana :confused:

3lajki

Oczywiście jest możliwość negocjacji. Jeśli masz propozycję, podziel się nią! :slight_smile:
W przypadku dysku jest on zabezpieczony, lecz ze względu na bezpieczeństwo klientów nie mogę zdradzić więcej szczegółów. Prędkość pobierania zależy od liczby klientów, nie mamy jasno wyznaczonej prędkości.
Pozdrawiam

Czyli… w sumie to klient nawet nie wie na co się pisze. Morele też miało być bezpieczne :confused:

Czyli przy jakiejś liczbie klientów w sumie moja usługa może się stać praktycznie nieużywalna?

Co przez to rozumiesz? Że np. mogę się dogadać na 3.5 GB za tę cenę? Nadal mało dysku jak za te pieniądze

2lajki

Aby tak się stało liczba klientów musiałaby być większa niż 50, lecz ze względu na naszą aktualną maszynę jesteśmy w stanie pomieścić max. 12 użytkowników.

Akurat w kwestii dysku nie jest to możliwe. Jedynie mogę zejść z ceny.

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby zabezpieczyć klienta jak najlepiej potrafimy. Aktualnie dysk jest na tyle bezpieczny, że nie ma mowy o żadnym wycieku. Także proszę się nie martwic.
Pozdrawiam

I czy autor aplikacji pozwolił na użycie grafiki

2lajki

Grafika była ogólno dostępna. Jeśli jednak pojawiają się wątpliwości, skontaktuję się z autorem w celu ustalenia warunków używania grafiki.
Pozdrawiam

Gdzie? Daj jakiś link, bo szukam, szukam i nie mogę nic znaleźć co by pozwalało na dowolne użycie bez podawania źródła

Jeśli o to chodzi, cały czas pracujemy nad częścią strony, gdzie umieścimy wszystkie niezbędne źródła.
Pozdrawiam

Wiadomość może wyglądać trochę niesympatycznie, lecz jeśli tworzysz jakiś poważny projekt, za którego pośrednictwem zarabiasz, to sprawa jest poważna.

Regulamin usługi co prawda jest, aczkolwiek wątpliwie napisany.
Nigdzie nie widzę polityki prywatności ani polityki zwrotów.

Co do PayPala, ma on na prawdę proste API. Do stworzenia guzika szybkiej płatności jest nawet zakładka w panelu. Wysyłanie na adres email jest troche… niepotrzebne?

§1.7 W celu weryfikacji możesz zostać poproszony o ID dyspozycji/ostatnie 3 cyfry numeru kontaktowego. Wątpliwa forma weryfikacji.

§1.9 Klient może domagać się zwrotu środków za usługę, jeśli od jej opłacenia nie minie więcej niż 2 dni. Zapis niedozwolony? Zero informacji nt. ustawowych 14 dni na anulowanie, bądź świadomej rezygnacji klienta z tych 14 dni.

A z takich pytań:

• Obsługujecie inne protokoły niż SFTP?
  • Gdzie przechowywane są dane?
  • Czy otrzymam potwierdzenie zakupu?
  • Wystawicie fakturę (nawet elektroniczną)?
4lajki

Niestety nie

Dane przechowywane są na serwerze VPS zlokalizowanym w Polsce

Co masz na myśli?

Jako iż prowadzę działalność nierejestrowaną jestem zwolniony z tego obowiązku.

Z samej faktury VAT może tak, ale są też inne fajne dokumenty.

Cokolwiek potwierdzającego zakup, jeśli nie wystawiasz faktury, to możesz wystawić np. rachunek, czy jak to tam wygląda. Nie znam się na niezarejestrowanych działalnościach, w twojej kwestii jest zapoznanie się z tym.

1lajk

Nie jesteś zwolniony z wystawiania faktur.
Możesz wystawiać faktury, ale bez VAT.
Faktura bez VAT powinna zawierać takie dane jak:

• datę wystawienia,
  • numer kolejny,
  • imiona i nazwiska lub nazwy podatnika i nabywcy towarów lub usług oraz ich adresy,
  • nazwę (rodzaj) towaru lub usługi,
  • miarę i ilość (liczbę) dostarczonych towarów lub zakres wykonanych usług,
  • cenę jednostkową towaru lub usługi,
  • kwotę należności ogółem.

Korzystając ze zwolnienia z VAT, dodatkowo osoba prowadząca działalność nierejestrowaną w oparciu o art. 109 ust. 1 ustawy o VAT powinna prowadzić uproszczony rejestr sprzedaży. Do jego podstawowych elementów należy zaliczyć:

• liczbę porządkową,
  • datę sprzedaży,
  • numer dokumentu sprzedaży,
  • wartość sprzedaży,
  • wartość sprzedaży narastająco.
4lajki

Że tak jeszcze dopytam, bo nie ma polityki prywatności, to muszę tutaj.
Zbierasz dane osobowe, te co napisał @DBanaszewski?
W celu świadczenia usługi, jak i ewentualnych dokumentów później?
Co się dzieje z moimi danymi?

2lajki

Dzięki za informacje. Aktualnie nie miałem jeszcze zamówień dlatego warto wiedzieć.

Jedyne twoje dane jakie są zbierane to email oraz numer telefonu, a w przypadku faktury są potrzebne szczególowe dane. Dane przechowywane są w bazie do momentu rezygnacji ze strony klienta.

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu! Metody kontaktu znajdują się na stronie.

no tak do końca nie jest, powinny być przechowywane dłużej nie pomnę ile ale czas przechowywanie w archiwum jest dłuższy ( no chyba że klient po rezygnacji pragnie usunąć konto… )

jak pamiętam byłem klientem na domeny.pl w 2008-2010 i konta nie usuwałem po rezygnacji i cały czas moje dane mają i nawet życzenia na urodziny wysyłają po tak długim czasie ( miłe to nawet ) z marketingowych rzeczy sam zrezygnowałem bo mnie te maile drażniły już :wink:

1lajk

Dziękujemy za opinie. :slight_smile:

Jako iż powoli dochodzi godzina 21:00 chciałbym wystawić raport z dzisiejszego dnia’
Nowych klientów dzisiaj: 0
Odebranych połaczeń: 0
Odebranych emaili: 0