Meleride - Serwer RealLife!

Pomysł ciekawy lecz nie jest oryginalny. Starasz się przebić w sposób mądry każdy argument. Podoba mi się to.

Teraz małe pytanko. Ile czasu zajmie Ci około postawienie serwera po otrzymaniu już maszyny? W ilu procentach masz już gotowy projekt?

To najbardziej mnie ciekawi, a nie wiem czy o tym pisałeś.

@mrmaxim3
Witaj.
Dziekujemy za twoją opinię :slight_smile:
Po otrzymaniu maszyny postaramy się ruszyć z serwerem w przeciągu 2-3 miesięcy.
Jest to dużo, ale chcemy, aby nasz serwer był dopięty na każdy guzik.

Serwer mamy już zrobiony w ~10-20%.

Sprawy z domeną zostały uregulowane, obecnie domena https://meleride.pl kieruje do tego wątku :wink:

Owszem, domena działa i prawdopodobnie już wkrótce na niej będzie widoczna strona główna! :slight_smile:

Ja tymczasem wróciłem z obozu i czeka mnie sporo pracy :smiley:

Bardzo ciekawy projekt, mam nadzieję, że będę miał okazję zagrać na tym serwerze, życzę powodzenia. :smiley:

Witaj,
Dziękujemy za miłe słowa kierujące się w naszą stronę :wink:
Takie słowa jak te naprawdę dodają motywacji.
Mamy nadzieję, że wkrótce takich słów pojawi się o wiele więcej - i nie tylko z owego forum, ale także od innych miejsc dyskusji :slight_smile:

Sądzę że ten projekt ma potencjał, poszedł już PM do @IceMelt więc wkrótce powinno się udać wszystko ustalić :slight_smile:

Wow, sam nie wiem co powiedzieć.
Powiem po prostu tyle, iż długo oczekiwałem, aż mój projekt wkońcu zostanie doceniony przez tak liczne grono osób, jak i doceni go nawet główny nadzorujący sieci hostingowej.
Jest to wielki kamień milowy dla naszego serwera.
I myślę, że na tą chwilę mogę powiedzieć tylko jedno - dziękuję :slight_smile:

Ok, zasoby przydzielone, zobaczymy co osoby pracujące przy projekcie dadzą radę z nimi zrobić :wink:

Gratulacje. @IceMelt, trzymamy kciuki za projekt :wink: .
Powodzenia !

Gratulacje! :smiley:

Nie mogło być inaczej :wink:

Skoro zaakceptowane to zapraszam wszystkich zainteresowanych serwerem na naszego Discorda. O wszystkim informujemy na bieżąco. :stuck_out_tongue:

Gratulacje!

@adminek153 @koweq @Marcoral @MichQ
Dziękuję za każde podziękowanie! :smile:
Jest to bardzo miłe uczucie dla właściciela, kiedy tyle osób docenia własny projekt.
Teraz tylko zostaje pracować nad serwerem :smiley:
Będę się starał w tym wątku jak najczęściej pisać co nowego wprowadziłem na serwer :wink:

@IceMelt Zawsze możesz wzorować się na wątku MaRPG i stworzyć osobny do dyskusji nad zmianami i ulepszeniami Twojego serwera.

Popieram pomysł wzorowania się na wątku MaRPG, ale nie popieram wzorowania się na obibokach z MaTeamu - mają cały wątek tylko dla siebie i nic nie publikują nicponie.

Gratuluję :wink:

@Aylin @Marcoral

Pomyślę nad tym pomysłem :wink:

Dzisiaj miał być ten dzień, kiedy miałem publikować tygodniowe nowinki z serwera.
Aczkolwiek z powodu kilku rzeczy muszę przenieść nowinki z dzisiaj na następny tydzień, I zrobić z tamtego wpisu nowinki z ostatnich dwóch tygodni.

~Discord - powiadomienia

Muszę tu przeprosić wszystkich, ale podsumowanie tygodnia zostanie opublikowane za tydzień. W tym tygodniu miałem za dużo obowiązków, i do tego jestem aktualnie w Turawie (przy Opolu) na 3-dniowym wyjeździe (do jutra), przez co spis wszystkiego byłby po prostu zbyt mały. Dlatego następne podsumowanie tygodnia będzie bardziej podsumowaniem dwóch ostatnich tygodni :wink:

Za nie zmieszczenie się w czasie przepraszam, ale jak pisałem - miałem zbyt wiele obowiązków. Aczkolwiek mimo ich, całościowo - ekipa starała się wkładać w prace nad serwerem jak najwięcej sił :slight_smile: