Meleride - Serwer RealLife!

Witaj. Dziękujemy za opinię. Mimo twojego złego humoru jakoś znacząco źle twoje słowa nie wpłynęły na komentarz :wink:

Będę o Tobie pamiętał :wink:

Na tą chwilę - osób wystarczy. Każdy jak pisałem - jest dobry w swojej dziedzinie. A każda osoba pracująca na moim serwerze jest przeze mnie zaufana, i wszyscy pracujemy jak najwięcej jednakowo.

Mamy nadzieję, że tak. Na tą chwilę mój serwer jest postawiony na solidnych 4GB ramu, a i tak mało zużywa - jak na 7 światów (wliczając nether i end), i 23 pluginy, i dynamiczną mapę - tylko 2GB.

Dlugo nad tym myślałem, jako dobry technik. Dlatego rozważałem również nad wzięciem czegoś grubszego - typu 7-8GB. Jednak nie wiem, czy to by przekonało pana Michała. Dlatego też mamy dwa warianty. Albo poprosimy o zwiększenie zasobów w przyszłości, albo domówimy również tego WWW :slight_smile:

Będziemy się starać - o ile to wykonalne - zdołać wszystkie prośby graczy i użytkowników :blush:

Owszem, powstanie ItemShop - w którym będą do kupienia rangi, jak i przedmioty. Typu aerozole, hologramowe zegarki, i tak dalej :wink:

Jest modyfikacja wprowadzająca chat takim sposobem, jednak tworzenie z serwera -> serwer z modami tylko dla jednej modyfikacji - jak dla mnie jest trochę bez sensu. Co prawda, dałoby się zrobić pierwszy serwer reallife na modyfikacjach, jednak ze względu na słabe parametry komputerów niektórych użytkowników zrezygnowaliśmy z tego planu :wink:

Po tym jak podałeś że jest jeszcze więcej opcji które zostaną dodane na serwer jest pozytywnie zaskoczony… :smiley:

Jestem na TAK

PS. Jak szukasz pomocy to pisz :smiley:

Bardzo nam miło słyszy się te słowa :smiley:
Jak pisałem, na tą chwilę wystarczą nam 4 osoby, aczkolwiek zapewne w przyszłości przed startem ogłosimy nabór na kilku pomocników :wink:
Również planujemy otworzyć nabór na policjantów - osoby, które będą sprawdzały, czy dana osoba jeździ z prawem jazdy, czy dana osoba zażyła narkotyki przy jeździe, czy gracz jeździ przepisowo prawym pasem. Obowiązków będzie zapewne więcej :wink:

Już myślałem że znowu -jak na każdym typowym serwerze RealLife- policjant będzie miał tylko funkcje które powtarzają się między serwerami kolejne miłe zaskoczenie

Bardzo ładnie opisane i to byłoby na plus - byłoby. Czytałem regulamin. Ty nie.
Ja czytałem to:

A ty nie czytałeś tego:

Tyle w tym temacie.

Działasz mi na nerwy, a jestem impulsywny, tak nawiasem mówiąc.

Lepsze to niż kolejny serwer EasyHC, nie dramatyzuj.

Witaj.
Zamiast czytać jedynie wniosek, mógłbyś również czytać moje wypowiedzi.
Planujemy zrobić coś więcej, niż RealLife. Na którym serwerze znajdziesz pracę Policjanta z punktu żywej osoby. Na którym serwerze znajdziesz złamania nóg. Na którym serwerze znajdziesz szkoły - i system inteligencji. Na którym serwerze znajdziesz ten itemshop, i paczki. Na którym serwerze znajdziesz chociażby to allegro. Dla mnie to jest unikalne - nie jakiś wyraz oznaczający typ serwera.
Znam tylko 3 popularne serwery RL - zaczynające się na M, M i K. Jak wyżej - Serwerów EasyHC chociażby jest ogrom. Serwerów RealLife znam tylko 3, które wystartowały z impetem.

Po tym co czytam jest lepiej, przekonałeś mnie :slight_smile:

Bardzo nas cieszą takie słowa :wink:
Cieszymy się, że stajesz po pozytywnej stronie!

W sumie to teraz mi ciężko powiedzieć czy to był błąd czy kliknięcie dodatkowej litery przy pisaniu, bo jest ona zbyt blisko, jednak - wynik zbytniego pośpiechu w życiu :smile:

Mi tam sie podoba, jestem na tak.

Dziękujemy za kolejną pozytywną ocenę :slight_smile:

Właściciel wydaje się dojrzały i projekt jest ładnie rozpisany, mimo lania wody w niektórych momentach.
Zna ktoś jakiś serwer RealLife w Polsce, który posiada zaprezentowane systemy? Jeśli nie - dlaczego negujecie unikalność tego serwera?

Chociaż sam nie rozumiem idei TRYBU… od tego wg mnie są serwery RP.
Wątpię, że serwer będzie mieć dwucyfrową liczbę graczy…

Większość serwerów RealLife nic nie ma poza jakimis pierdółkami typu prace czy działki, warto by było zrobić coś więcej - wykorzystać możliwości texture i resourcepacków.

Jestem raczej na tak, poza tym tą osobę kojarzę :wink:

@iAnty
Witaj. Jak już pisałem - istnieją trzy popularne serwery RealLife. Jeden autorstwa @Nieznajomy11, jeden autorstwa @SebxteR - który jest aktualnie u nas w drużynie, a jeden autorstwa SzybkiegoBanana.
I tutaj właśnie nie neguję unikalności tego serwera. To oceniający projekt go negują. My staramy się stworzyć serwer ponad te systemy. Jak już pisałem, paczki przez WWW, Aerozole, czy chociażby te systemy przejedzeń i brudu. To tylko niektóre, które planujemy wprowadzić, a nie występują nigdzie. Jak i serwery HC mają swoje miejsca #1 - mcc, czy chociażby CraftCre - my planujemy postawić nasz serwer również na miejscu najlepszym z najlepszych.

RolePlay od RealLife się trochę różni. RolePlay. Jak sama nazwa wskazuje - “Odgrywanie roli” - to jest główna idea tego trybu. On u nas występuje, racja - w pracach. Aczkolwiek kupowanie własnego lokalu, jeżdżenie autem, czy branie narkotyków nie jest typowym odgrywaniem danego zajęcia.

O (przynajmniej) dwucyfrową liczbę graczy postaramy się. Będę próbował załatwić reklamę od właściciela rosnącego w tej chwili launchera do minecraft - pod nazwą “mpla**cher”, ale nie obiecuję. Jeżeli tam się nie uda, to mam kilka innych sposobów :wink:

Tak też zrobimy :slight_smile:
Dziękujemy za pozytywny głos w naszą stronę :wink:

Hmm, ja widzę to trochę inaczej - na większości serwerow reallife wykorzystywane są właśnie resourcepacki, w mniejszym lub większym stopniu.

Jak będą ładnie zaprojektowane miasta, to jestem na tak;P

Postaramy się, aby każdemu mapa przypadła do gustu :wink: