Mała uwaga dotycząca polecanych pakietów na stronie głównej

Ten pakiet jest za słaby na serwer w wersji 1.16 nawet dla jednej osoby, więc sugeruję zmianę tego napisu. Osoba która kupi ten pakiet z chęcią gry na najnowszej wersji może być zawiedziona tym, że nie działa to zbyt dobrze.

image

9 polubień

Podbijam, vanilla i paper 1.15.x/1.16.x dalej niegrywalne na tym pakiecie na standardowych ustawieniach, dodam że problemem jest 1 wątek vcpu a nie ilość ramu :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Spróbuj użyć Ślinik Tuinity oraz wprowadzić optymalizacje które znajdują się w tym wątku:

Dziwne bo ja na tym serwerze miałem postawiony serwer 1.16.4 Vanilla i z 5 znajomymi śmigał aż miło, 0 lagów czy cofek. Zużycie CPU około 70% Użycie RAM’u około 1.5GB.

Na czystym survivalu raczej nie robi się żadnych optymalizacji tylko gra na domyślnych ustawieniach :thinking:

Chciałbym aby tak było, niestety u mnie działa to dobrze dopiero na pakiecie 4GB :smiley:

2 polubienia

Jak widać, jesteś ‘nosacz’, więc pewnie chciałbyś ten pakiet za darmo. :wink:

Niezbyt rozumiem co masz na myśli, posiadam oba więc wiem co piszę :slightly_smiling_face:
image

2 polubienia

Nie zrozumiałeś sarkazmu :slight_smile:

Mam podobne obserwacje do @WoZZowskY 'ego
Waniliowy Minecraft 1.16.4 (+ Forge + WorldEdit + SecurityCraft) działa sprawnie na serwerze 2 GB dla 3 graczy.

u mnie też tak samo, 0 lagów :smiley: