Magiczne poradniki

Halo alo :smiley:
jako iż czasem mi się nudzi, lub nie mam co o 4 w nocy robić ze swoim życiem, to pomyślałem że wykorzystam to w pożyteczny sposób. Więc pomyślałem że będę pisał… tutoriale! Jednak jest tutaj taki problem, że nie wiem o czym… xD. I tutaj moje zapytanie do Was: jaki chcecie tutorial? Odrazu mówie, odpadam jeśli chodzi o vpsy - nie umiem tej tematyki tłumaczyć :stuck_out_tongue:

Może jakaś tematyka związana ze stronami/domenami?

a co dokładniej? konkrety poproszę :wink:

Coś, co się bardzo przyda, np. “Linux dla zielonych”, albo “Konfiguracja domeny dla zielonych” - z chęcią poczytam xD

Zacytuje samego siebie “Odrazu mówie, odpadam jeśli chodzi o vpsy”. A co do domen - jest już tego masa.

Może coś z WWW?
Ściągnięcie jakiegoś szablonu w Bootstrapie, przerobienie i wrzucenie? Coś na początek aby załapać jak to działa.

Już może zrobie poradnik jak napisać przykładową stronę przy pomocy bootstrapa? :smiley:

2 polubienia

Bardzo fajny pomysł, jeśli ciekawie to opiszesz napewno posłuży nie jednej osobie :wink: .
Powodzenia

1 polubienie

Dobra, w sobotę takowy poradnik będzie. Pokaże jak napisać przykładową stronę pod serwer MC, być może pokaże tam kilka bajerów, które mogą być na takowej stronie. Ale nie chcę więcej mówić… :stuck_out_tongue: