M4NIEKSPEAK.PL | Publiczny i automatyczny TeamSpeak3

Witam jestem m4niek , mam propozycje do lvlup.pro

Mam zamiar założyć serwer TeamSpeak [ Publiczny ] z autorskim botem query
na teamspeaku będą reklamy lvlup.pro i na strone jak i forum też

co wymagam:
4GB VPS OPENVZ

Nie jestem dużo wymagający

Co to ma znaczyć wiem o co chodzi

To, że masz się zastosować do wzoru w tym temacie.

57338c723cc60

lvlup.pro lubi unikalność…

Więcej nie muszę pisać.

NIE

Domeny nawet nie masz a Ty już się zabierasz

Ja to tu tylko zostawię =)

Od razu odpowiadam na NIE
Powody?

• serwer teamspeak? Naprawdę jest ich już TYLE że nie ma po co ich robić …
  • serwer OpenVz kosztuje bodajże z 21 złotych, nie są to ogromne pieniądze :expressionless:

// EDIT

Ogólnie to nie jest twoje kolejne konto? (https://forum.lvlup.pro/u/m4niek_yt) (https://forum.lvlup.pro/u/maniakxbomba)

Brak wzoru
Serwer TS3
Prezentacja, a raczej jej brak

Po jakiego grzyba na serwer ts3 potrzebny vps 4GB?

W skrócie: NIE

Jest to najtańszy pakiet VPS na lvlup.pro i dlatego :stuck_out_tongue:

Nie wypowiem się odnośnie samej współpracy, gdyż @Wojtek już zdążył zacytować to co uważam za najistotniejsze.

Stawianie na VPS OpenVZ serwera TS3 dla dużej grupy ludzi to bardzo, bardzo, bardzo zły pomysł.

Po tych kilku miesiącach spędzonych na odpisywaniu na zgłoszenia napiszę raz jeden co myślę na ten temat. Są to luźne przemyślenia i własne obserwacje, nie jestem ekspertem od TS czy VPS, więc za ewentualne przekręcenia lub niedopowiedzenia z góry przepraszam.

W teorii wszystko z własnym TSem jest fajnie, ale w praktyce no to już nie tak bardzo. Ludzie wybierają ovz bo jest tanio i jakieś kryterium to jest (bo jest tanio). Jednak potem przychodzą się żalić na: małą wydajność (no skądś ta taniość musi się brać), problemy z samym serwerem (no ja supportem firmy TS nie jestem i nie zamierzam być) lub ataki DDoS. Jest to OVZ, więc fajerwerków się nie ma co spodziewać, są współdzielone zasoby, sama wirtualizacja ovz pozostawia wiele do życzenia, sama aplikacja TSa jest jaka jest, a filtrowanie jest tylko podstawowe.

Dlaczego nie KVM? Jest dobre filtrowanie wraz z whitelist UDP, VPS jest ulokowany na węzłach gdzie nie ma nadsprzedaży, sama wirtualizacja kvm lepiej działa i ogólnie milej mi się pracowało z takimi VPSami. Już widzę jak w pierwszym poście pod moim zjawia się oczywista oczywistość - przecież KVM jest za drogie! lub przecież na ovz też wszystko zadziała! Oczywiście że na ovz wszystko zadziała, gorzej jak ktoś odpali milion sinusbotów i potem przychodzi z żalem w zgłoszeniach muli mi vps, okradliście mnie i okłamaliście, a teraz zmieńcie ip bo boty mają blacklist. Na samą sugestię przejścia na KVM niektóry drą włosy z głowy i szaty z piersi niczym ten Rejtan z obrazów. Jeśli komuś naprawdę nie leży te 29,90zł za VPS 2 GB RAM, spoko. Każdy ma jakieś tam zasoby pieniężne, określone z góry przez wypłatę (własną lub rodziców). Tylko proszę, niech nikt nie oczekuje że TS na OVZ będzie się zachowywał jak TS na KVM, bo tak się nie stanie.

Skoro to jest wątek odnośnie współpracy, zakładam że autor wątku chce mieć jakąś większą społeczność. Tutaj VPS OpenVZ odpada już na starcie. Skoro autor nie przemyślał, nie poczytał, nie zapoznał się ze sprzętem na jakim chce postawić swoją usługę dla innych ani nie wykupił domeny przed jej publiczym podaniem, od razu zapala mi się czerwona lampka że będzie chciał także przycebulić na licencji. Whoa, jaka licencja? :kappa: Postawi się multi-super-extra crack serwer z zylionem botów, a potem to w te pędy na support z płaczem że adres IP jest zablokowany.

Moja szklana kula mówi że taka współpraca zakończyłaby się po dwóch dniach, z racji zablokowanego adresu IP i/lub ataków których podstawowa ochrona nie ma jak odeprzeć. My jako support zostajemy z zablokowanym adresem IP i zszarganymi nerwami, bo pewnie osoby powiązane dałyby nam do wiwatu w zgłoszeniach jak coś może nie działać i że ta blokada to nasza wina i że mamy z tym zrobić coś zaraz, natychmiast.

W tym przypadku uprzedzę @SystemZ - współpraca odrzucona