Lost Island - Gra MMORPG

Zgadza się - ale bardzo dużo użytkowników przegląda internet na telefonie w różnych miejscach i jak przypadkiem trafią na stronę twojej gry to się nic nie dowiedzą i prawdopodobnie zapomną o tym żeby specjalnie wejść na nią z PC. RWD jest standardem obecnie :wink:

Kiedy będzie download na linuxa?

Halo halo, co z projektem? Zmalau, urus, umar? :wink:

Chyba umar

A szkoda ;( Gra zapowiadała się dobrze

Niby ciągle pracują nad grą ale aktualizacji coś nie widać :face_with_raised_eyebrow:

A na głównej stronie projektu 403 Forbidden…

http://Lost-Island.eu

Welp, z tego co widzę - projekt jakiś czas temu zdążył zmienić swoją nazwę, na bardziej oryginalniejszą - “Nowhere Near”.

Szkoda tylko, że twórcy projektu zapomnieli o tym wspomnieć tutaj :confused:

Ja myślę, że już czas na opinie @SystemZ.
Tym bardziej, że twórcy nie raczyli poinformować nawet o zmianie nazwy i strony projektu

Być może wszystko jest zaplanowane :thinking:

serwer www mają zmieniony być może już nie potrzebują pomocy lvlup
troszkę nie ładnie mogli chociaż podziękować za pomoc dać jakieś info
jeśli się mylę to przepraszam xd

Chciałbym was wszystkich przeprosić, graczy jak i administrację, która nawiązała z nami współprace (chociaż nie została ona sfinalizowana jakby nie patrzeć).

Nad grą pracowaliśmy rok ale ostatnio mamy coraz mniej chęci oraz czasu (sam osobiście mam teraz maturę, pracuję jak programista po szkole + odpoczynek :slight_smile: )

A więc wydaję mi się, że cały ten wątek jest do zamknięcia bo gra to jedna wielka niewiadoma. Mamy grywalną testową wersje z września, którą jakimś cudem prawie sam dokończyłem. Jednak szału nie ma, a gameplay nudzi się dość szybko.

Myślę, że był to za duży projekt i było za mało rąk do pracy.

Jeśli nie dokończymy tej gry to myślę, że jak będę miał już więcej wolnego czasu to stworzę coś dużo mniejszego. Coś co ma szanse zostać zrobione przez kilka osób.

Miłego wieczoru/dnia/nocy czy o której godz. to czytacie :smiley:

Zawsze możecie wrócić do prac, kiedy wróci wena do tworzenia gry :wink:

Uwierz mi, że nawet wielkie “tytuły” nudzą się szybko.

Nie myślałeś o udostępnieniu pewnych elementów gry, jako “projekt” np: na Githubie/Gitlabie?
Zawsze się znajdzie osoba, która naprawi, bądź doda coś do gry. Co do projektu to nadal jestem zdania, że ma on potencjał i było by szkoda, gdyby został zamknięty.

Myślałem o udostępnieniu, ale mógłbym udostępnić tylko kod, ponieważ niektóre modele są z assetstore :confused:

Szkoda :confused:
Projekt wydawał się dość ciekawy zważając na to, że sama gra dość mocno wyróżniała się w kategorii gier survivalowych.

Sam trochę śledziłem temat samej gry - no cóż, mimo wszystko brawa za odwagę ruszenia z conceptem, jak i za samą chęć utrwalania projektu :wink:

Nie ma problemu, sam chciałbym zobaczyć co tam ciekawego w kodzie piszczy :grin:

Robienie gier to ciężka sprawa, szczególnie w taką małą ilość osób.
Szkoda że się nie udało, w każdym razie powodzenia w innych projektach :slight_smile:

Pochwale się, że sam w rok napisałem koło 100tyś linijek kodu :slight_smile:

Przyznam, że sam projekt już mnie zmęczył, ale masę się dzięki niemu nauczyłem.
Ilość problemów, z jaką się można spotkać tworząc taką grę jest niewyobrażalna :smiley:

Zastanowię się z tym udostępnieniem tego, ale jednak udostępnienie samego kodu nie ma większego sensu. Przynajmniej tak mi się wydaje. Poza tym my tutaj tak sobie piszemy, że fajne by było, że ktoś mógłby się tego podjąć i to zrobić ale myślę, że rzeczywistość byłaby inna.

Zawsze się znajdzie jakaś osoba, która by coś dodała, poprawiła w grze :wink:
Jak coś to zawsze mogę się podjąć dalszej budowy projektu. :thinking:

Szkoda :frowning: