Lost Island - Gra MMORPG

Juz prawie 2000 fanów na FB :smiley:

Przygotowujemy też stronę - http://Lost-Island.eu

Jak coś została wypuszczona wczesna wersja do pobrania (ten kto obserwuje fb ten wiedział) ale tak tylko zaktualizuje temat

http://lost-island.eu/ - link

wow jeszcze raz wow

image
Aż tyle ramu minimalnie? :o

//edit:
Mały błąd się wkradł;
image

Dodatkowo, przy tworzeniu świata fajnie by było, gdyby automatycznie teleportowało nas na niego, obecnie jest to trochę nieintuicyjne.

Gra jest świetna. Pograłem chwile i strasznie mi się spodobało. Czekam na pełną wersje gry oraz na tryb multiplayer.

Przy wysokiej rozdzielczości ekranu menu wydaje się strasznie małe.

hmmm ja bym na twoim miejscu zrobił to jako sidebar którego można rozwinąć w takim stylu ładnie by to wyglądało i spiełnialo swoje zadanie

Dziękujemy za wszystkie miłe słowa. :slight_smile: Za niedługo wydajemy kolejną wersję :wink:

Aż postanowiłem przetestować grę na 1GB RAM.
Początkowo grę odpaliłem w 1080p, jak można się domyślić płynnie to nie było. Więc odpaliłem 720p, powtórka z 1080p. Pora na 480p, hmm… Da się grać! Lecz czy ktoś zadowoli się w tych czasach 480p? Raczej nie… Lecz czy 3GB RAM to jednak nie za dużo na minimalne wymagania jak na taką grę? Według mnie gra chodziła by spokojnie przy 2GB RAM.

Mamy 2018 rok, 4 GB ramu to już za mało, a tu minimum to 3, więc nie uważam żeby wymagania były przesadzone.

3 GB powinno być w osobnej lubryce “Wymagania zalecane”… minimalne to takie, w których coś po prostu “pójdzie” na najniższych… ale to tylko szczegół :wink:

W sumie racja, ale pamiętajcie też ze grę jakby nie było tworzymy lekko ponad dwa miesiące. Poprzednio miał byc MMoRPG a więc wszystko co robiliśmy do tamtego momentu musielismy zrobić od nowa. To są tylko wczesne wersje, lekkie różnice w specyfikacji to bardzo mały problem. Jednak na pewno je poprawimy a sama strona jak i gra oraz ogólnie wszystko będzie coraz lepsze :wink:

f63f9644b0abcca74f98a1aa0c16a445e09180b7

Aktualnie pracujemy nad systemem tratw :smiley:

#weather

Jak dla mnie - obrazek po prawej wygląda ładniej ze względu na choćby fakt, że lubię deszcz i burze :stuck_out_tongue:
Ale zaś, kolorystyka obrazka po lewej jest jakaś taka weselsza i bardziej szczegółowcza IMHO.

Tak rozmawiając blisko tematu obrazka - myśleliście już może o wprowadzeniu wyboru shaderów do gry? To znaczy - w opcjach byłaby możliwość zmiany kolorystyki gry - na bardziej cieplejszą, chłodniejszą, żywszą, osłabioną, dla daltonistów i tak dalej :wink:

Nie, raczej nie będzie takie wyboru

avaible?

Literówka :smiley:

Cały czas śledzę ten wątek i jestem pod wrażeniem. Choć moje pierwsze słowo było na nie, to teraz tego żałuję - wszystko idzie w jak najlepszym kierunku :slight_smile:

Szkoda - przydałoby się. Warto pomyśleć nad tym :smiley:

A co z wersją mobilną?

Coś przeczuwam że wersja mobilna została również porzucona, telefony mają to do siebie że trudno o jakiś logiczny i sensowny system poruszania się.