Live-Strike.pl - Sieć Serwerów CS:GO i CS 1.6

Tagi: #<Tag:0x00007f7606a04d48>

Nazwa projektu

Live-Strike.pl - Sieć Serwerów CS:GO i CS 1.6

Cel

Osiągnięcie w godzinach szczytu pełnego głównego serwera jakim będzie JailBreak. Oraz pobocznych typu np. Only DD2, Mirage, Areny. Doprowadzenie forum do prostoty i przejrzystości.

Co udało nam się zrobić

Zrobiliśmy własnego TeamSpeak’a pod całą sieć, jesteśmy także na półmetku tworzenia forum.

Plany

Chcemy zebrać dobrą i zgraną ekipę, jak i do pomagania przy forum oraz w silniku serwerów. Stworzyć świetny klimat towarzyszący przy grze na serwerze. Dopracować forum.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Pendolino - Właścicieli serwerowni Live-Strike.pl to jemu zawdziędzamy projekt.
Rumek - Główny technik, WebMaster, technik do spraw serwera.
SanChi - Administrator Live-Strike.pl.
Frez - Administrator Live-Strike.pl.
Bienio - Administrator Live-Strike.pl.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Społeczność graczy.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Hosting WWW Pakiet Premium
VPS KVM 8gb RAM żeby wszystko stabilnie stało.

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem “SPONSOR” na stronie WWW oraz na fanpage’u.
Automatyczna wiadomość na serwerze “Głównym Sponsorem Jest LVLUP.PRO” co 30min.
Wiadomość na ts3 co 1 godzinę “Głównym Sponsorem Jest LVLUP.PRO”
Baner na TS3 z logiem LVLUP oraz z przekierowaniem na stronę https://lvlup.pro/

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Znudziła nam się gra mixów w CS:GO a że mamy doświadczenie w robieniu mniejszych może nie tak znanych serwerów, zakres wiedzy PHP, HTML i postanowiliśmy spróbować czegoś nowego.

Wydaje nam się że zrobimy fajną społeczność a nie tylko wyzwiska i groźby.

Może nie jest to pierwsza i nie ostatnia sieć serwerów CS:GO ale wiele z nich jest już wypalona i ma swoje + oraz - my postaramy się zrobić więcej + niż minusów.

Pozdrawiamy cała ekipa Live-Strike.pl

Nie uważam, że ten pomysł nadaje się na taki, który może domagać się współpracy od LVL UP. Będąc użytkownikiem forum od samych jego początków przeczytałem rzetelnie każdy wątek dotyczący prośby o współpracę. Z moich obserwacji dowiedziałem się, że ta kategoria nie służy po to by sponsorować serwery, lecz by tworzyć unikatowe rzeczy lub kreować mniejsze społeczności.
Nie widzę nic wartego uwagi w tym projekcie, wydaje mi się to będą zwykłe serwery CS:GO, CS 1.6, TeamSpeak 3 i do tego forum prawdopodobnie mybb.

Ten argument naprawdę trafił do mojego serduszka :heart: .

Życzę powodzenia :slight_smile:

W współpracy bardzo ważna jest komunikacja.

Tu jej zabrakło już na samym początku.
Na forum wyraźnie jest napisane jaki jest orientacyjny czas odpowiedzi na oferty współpracy, tak samo na stronie w zakładce pomoc
https://lvlup.pro/pomoc/

Mimo tego tworzysz zgłoszenie i pytasz o to trochę sugerując chęć szybszej odpowiedzi.
Tworzy mi to dodatkową robotę a znając życie to dopiero początek.
Jak zwykle w takich sytuacjach z poganianiem mnie - szybko rozpatruję ale z negatywnym wynikiem.

Jeśli zapoznałbyś się ze społecznością od której właśnie coś chcesz to wiedziałbyś że robię wszystko aby mieć więcej czasu dla swoich klientów a Ty im właśnie go odebrałeś w sporej ilości minut abym napisał tego posta aby wytłumaczyć pewne kwestie.

Opis projektu też nie jest zbyt szczegółowy, jest bogaty w ogólniki że tak powiem i sugeruje że będzie to tworzenie wszystkiego na raz co zazwyczaj kończy się zrobieniem niczego dobrze.
Wchodzę na adres domeny no i widzę tylko błąd DNSów. Nie wiem już co powiedzieć.

Odrzucam i proszę o szukanie i czytanie informacji, naprawdę się przydają i ułatwiają życie obu stronom.