ListaSerwerowMc.PL Lista serwerów minecraft

Adres listy serwerów minecraft : http://listaserwerowmc.pl/

Adres do dodania serwera całkowicie za darmo: http://listaserwerowmc.pl/dodajserwer.php

Na liście znajdziesz:

Popularne typy serwerów:

Serwery Survival

Serwery pvp

Serwery sandbox

Serwery Hardcore

Serwery Frakcje

Serwery FreeBuild

Serwery SurvivalGildie

Serwery Skyblock

Serwery Roleplay

Serwery Minigames

Serwery Creative

Serwery Classic

Serwery RealLife

Serwery MegaDrop

Popularne wersje serwerów:

Serwery 1.5.2

Serwery 1.6.4

Serwery 1.7.2

Serwery 1.7.7

Serwery 1.7.8

Serwery 1.7.10

Serwery 1.8

Serwery 1.8.6

Serwery 1.10

Serwery 1.11

Serwery 1.12

Serwery 1.13

Zbiór list serwerów minecraft. (LMC #2)

Marna ta prezentacja. Mam wrażenie, że traktujesz te forum jak stronę do linkowania, niestety twoje linki mają nofollow. Wypadałoby przynajmniej przyłożyć się do formatowania, chyba że te wielkie przerwy celowe.

W sumie to, poza dziesiątkami linków, ta prezentacja trochę na poziomie tych od teamspeaków, które też zalewają forum. Obrazek który ani trochę nie jest dostosowany do forum, bo wrzucasz go po prostu wszędzie oraz nieumiejętnie sformatowany tekst, brak tak naprawdę jakiegokolwiek opisu.

mógłbyś to jakoś ukryć :kappa:

Cała ta prezentacja i strona nie świadczą dobrze o Twoich projektach, liczyłem na coś lepszego patrząc na to że sprzedajesz niby taki dobry Itemshop :stuck_out_tongue:

Nie wiem czy to chwilowe ale powodzenia w projekcie :stuck_out_tongue:

Drobnostka lub nie, ale strasznie mnie boli jak to widzę.
image

Mam wrażenie, że autorowi wątku zależy bardzo na pieniądzach. (Ale to tylko moje zdanie)

Zgadza się :wink:

obraz

Czyżby? :thinking:

obraz

obraz

:wink:

A dodatkowo autor zgubił dostosowanie strony do urządzeń mobilnych, oraz włączeniu rewrite’a. Jak dla mnie lista serwerów Lsmc jest lepszym rozwiązaniem.

Witam, wszystkich tu zebranych na sam początek chciałbym stwierdzić że cieszę się że mój temat rozwiną taką szeroką dyskusję.

1. @Nieznajomy11 Nie forum nie traktuje jako strony do linkowania bo jak sam dobrze stwierdziłeś google tego nie zaindeksuje ponieważ linki są “nofollow”. Celem w prezentacji tych linków jest bezpośrednie przekierowanie do wersji jaka interesuje czytelnika.Odstępy po między wersjami są celowe i tak miało być nie widzę w tym żadnego problemu. Opis jest na plakacie i opisywanie czegoś więcej uważam za zbędne.
  2. @Nosacz Jesteśmy w trakcie wdrążania rewrite do wszystkich podstron nie na każdej jak dobrze zauważyłeś jeszcze on działa.
  3. @luxDev To twoja opinia nie będę jej komentował ponieważ uważam to za zbędne i to co napisałeś według mnie nie dodaje nic wartościowego do tematu.
  4. @patryks Racja grafik popełnił błąd jest to faktem już wstawiłem poprawioną wersję. Fakt moje nie dopatrzenie. “Nie myli się ten kto nic nie robi” takie moje motto;)
  5. @SP24 Jak sam napisałeś to twoje zdanie więc … Teraz się do niego odniosę. Otóż nie celem listy jest promowanie serwerów i zwiększanie listy graczy. Wiadomym jest że z czegoś należy utrzymać hosting oraz domenę.
  6. @Timo na liście możesz uzyskać 1 miejsce nie płacąc wystarczy uzbierać odpowiednią ilość diamentów. Opcję płatne są dla osób które chcą jeszcze lepiej wypromować serwer i mieć pierwszeństwo przed innymi serwerami.
  7. @SP24 Owszem strona obecnie jeszcze nie jest gotowa do urządzeń mobilnych lecz głównie nastawienie jest do osób które korzystają z przeglądarki na komputerze bądź laptopie nie mniej jednak rozpoczęliśmy już prace na mobilną wersją strony. Zwracam uwagę że moja lista posiada autroski styl związany z minecraftem a nie jak konkurencyjne listy na tym forum gotowy bootstrap który można spotkać dosłownie wszędzie.
    Na podsumowanie chciałbym dodać że serwis/listę/firmę itp zawsze weryfikuje rynek jak widać na liście mam najwięcej dodanych serwerów/ dużą liczbę wykupionych promowań oraz spore grono zarejestrowanych osób.
    Lista istnieje od 2014 posiada współpracę z pierwszym hostingiem gier jaki utworzył się w Polsce.
    Mój serwis jest również 2 w wyszukiwarce co dowodzi że lista jest odwiedzana przez faktycznie szukających graczy a nie głównie jak u konkurencyjnych list na tym forum szuka się ruchu poprzez dodawanie takich tematów.
    Pozdrawiam.
    .

1. Strona jest trochę brzydka (Z tego co widzę styl ten sam od 2015 ( Link :stuck_out_tongue: ).

2. Większość serwerów na głównej jest martwa, co niezbyt wygląda ciekawie :confused: .

@Patabox 1.Ma lekko odświeżony wygląd.
2.Wystarczy w filtrach ustawić pokazywanie tylko online.

Nadal strona jest bardzo brzydka i ma stary design :
diaxy? Serio, gdzieś już to widziałem, a no tak skopiowane z mclisty :stuck_out_tongue:
widziałem dużo list serwerów Minecrafta, naprawdę bardzo mała ilość miała reklamy, w tym twoja, wygląda to słabo, zresztą widać, że strona jest nastawiona pod zarobek.
Strona nawet nie ma certyfikatu, w przypadku stron, gdzie się wprowadza jakiekolwiek dane, powinien być certyfikat, szczególnie że tworzymy konto oraz się logujemy, no właśnie, a co do tego, gdzie jest polityka prywatności? To jest najgorsza lista, jaką widziałem. Osobiście nie dodałbym swojego serwera na tak niechlujnie i niedokładnie wykonaną listę serwerów. Strona nie jest przystosowana do urządzeń mobilnych.

Do nazwy się już nie będę przyczepiał, ale jest za długa. Jak grafika na forum coś prezentuje, to myślałem, że to będzie coś przynajmniej znośnego, ale tak nie jest.
Prezentacja na forum ma w skrócie przedstawiać, co znajduje się w danym miejscu, w tym wypadku przedstawia właściwie nicość, dodawanie tylu zbędnych linków do tematu, jest zbędne i nieprzyjazne dla oka.

Ciekawie to wygląda

:kappa:
ps: Nie, nie wyłączę uBlocka. Strona powinna się poprawnie wyświetlać również z nim.

Być może cała lista jest reklamą :thinking:

pod jaką frazą wyszukujesz?

+w jakiej wyszukiwarce? Takiej, do której nikt nie ma dostępu? :kappa:

Ale tutaj akurat mówi prawdę. Jego serwis ma wysoka pozycje w Google.

Zazwyczaj jest zaraz za minecraft-list, drugi lub trzeci. Chyba, że nie będzie słówa “lista” w naszym zapytaniu, wtedy trochę spada.

Wiem, sprawdziłem. Pewnie sztucznie nabite statystyki a nie prawdziwa popularność, bo do tej pory o takiej liście nie słyszałem a siedzę w temacie kilka lat :joy:

@DoreK Jak widać słabo się znasz i dalszą dyskusję z twoją osobą uważam za bezsensowną ponieważ twoje wypowiedzi dążą tylko do hejtu i nie wprowadzają nic nowego do tematu. Liczba wykupionych promowań oraz pozycje w google mówią same za siebie pozdrawiam.

Ja widzę duże podobieństwo do:

@psycho Podobieństwo jak każda lista serwerów … (Nie rozumiem co twoja wypowiedź wprowadza do tematu to tak jak byś czepiał się że widzisz podobieństwo stron bo korzystają w wordpresa). Moja lista nie korzysta żadnego z przesłanych przez ciebie skryptów.