Krzysztofeqq.TK - Młody Programista / Technik - Serwerów TS3, Discord | Back End

Witam,jestem Krzysztof od dawna ,zajmuję się serwerami TeamSpeak3, Discord oraz Back Endem stron internetowych. (Może Back End nie na zaawansowanym stopniu, ale i tak bardzo dobrze, jak na 14 lat :slight_smile: ) Ostatnio zacząłem tworzyć bota na discorda o nazwie KBOTQ. Pliki bota ,będą do kupienia w wersji stabilnej teraz to bot Beta.

Co mogę ci zaoferować?

• Instalację botów query, muzycznych oraz ich konfigurację.
  • Instalację serwera minecraft.
  • Pomoc w Stworzeniu forum na Discourse/IPS/Mybb/Flarum.
  • Konfiguracje VPS/Serwera dedykowanego (Instalacja pakietów/konfiguracja sieci).
  • Ustawienia wirtualnych hostów w nginx/apache z php’em oraz bazą danych z phpmyadmin.
  • Pomoc w stylizacji serwera Discord / TeamSpeak3.
  • Stworzenie strony z gotowym stylem css i autorskim Back Endem pod serwer TS3 (Może minecraft).
  • Niskie ceny.

Co ja wymagam?:

• Rzetelności.
  • Nie oszukiwania.
  • Nie denerwowania mnie głupimi tekstami np. (Włącz wszystkie funkcje bota query, żeby było „elegancko”).
  • Wynagrodzenia (Można się dogadać).
  • Polecenia mnie dalej.

Moje dalsze poczynania możecie śledzić na:

Jak widzę te braki przecinków i błędy ortograficzne to jestem zainteresowany :kappa:
P.S Jakieś portfolio by się przydało.

Sorki że przecinków nie było, ale nie widzę przycisków zbytnio na klawiaturze o 03:00 :slight_smile:

? xD

PS. @SP24 tak ortograf kazał poprawić sprawdzałem 2 razy.
@SP24 narazie CI & NodeJS :slight_smile: Ale uczę się, (A oraz BASH, C++)

Pracowałem z tym użytkownikiem i jeśli chodzi o podstawowy backend to daje sobię rade. Z tego co zaobserwowałem pisze jedynie w CI, więc tutaj mało elastycznie, ale no ten brak portfolio + za duuużo znaków interpunkcyjnych w nieodpowiednich miejscach może budzić nieufność.

PS. @Krzysztofeq zamiast pisać kilka odpowiedzi pod rząd lepiej zedytować jeden komentarz.

Dawno się tu nie odzywałem więc odrazu informuję powstaje strona bota do discorda KBOTQ stworzonego przez mnie. Oraz strona krzysztofeqq.tk będzie zrenomowana! (czyli odświeżona) Zapraszam do kontaktu oraz do zamawiania usług!

:heart: Pozdrawiam Krzysztof :slight_smile:

Zapraszasz do korzystania z Twoich usług, jak nawet portfolio nie masz xD.

@2KKgfx Portfolio wraz z stroną powstaje jest już 75% skończonej witryny :slight_smile:

Ty chcesz za to pieniadze? Wystarczy minuta w google i kazdy sobie z tym poradzi.

@Fabian :smile: Jakieś poradniczki z neta które nic nie dadzą lub nie działają. A po 2 szanuje siebie i za swoją pracę biorę płacę. a po 2 nie robie wygórowanych cen tylko się dogaduje i robie.

Edit: A skąd wiesz że niby wszystko wymieniłem?

W ofercie powinienes wymienic to co można u ciebie zamówić dlatego wnioskuje ze to wszystko.
Wszystko co wymieniles mozna zrobic w 10min z pomoca google.

Ale @Fabian po 1 skąd pewność że z google wszystko poprawne jest. A jak ktoś ma zamiar zapytać się o inną usługę to może skorzystać z livehelp na mojej stronie i się spytać

Ta twoja strona z darmowa domena ktora nie dziala?

Hmm. domena tak free ale co z tego, a strona jest pisana masz ss:

Tak ale napisałeś ze mozna napisać na live help to ja ci pokazalem ze twoja strona nie dziala, co z tego że ją piszesz skoro obecnie zaden potencjalny klient jej nie uzyje?

Zaraz użyje będe ją na hosting wrzucać.

Raczej Discourse :stuck_out_tongue:

serwery kanały na Discordzie nie mają nic do stylizacji. Kopiowanie to co było na Teamspeak’u to zła taktyka.

Przypadkiem nie jest decyzja klienta? Moim zdaniem to śmieszne, że tego wymagasz.

Fajnie, w apple też mówią, że jest tanio może jakiś przykładowy cennik byś podał? :thinking:

Temat trochę obija się o kategorie #rynek =)

Zdecyduj się :kappa:

@Nosacz dlaczego jak nigdy nawet z moich usług nie skorzystałeś?
@Wojtek to zależy kto jaki ma budżet. Najpierw gadamy o wynagrodzeniu a póżniej praca.

Oj, coś się chyba popsuło…
A jakiś przykładowy cennik byłby oszczędnością czasu - dla ciebie i klienta. On nie musiałby dopytywać tylko od razu by mógł się dowiedzieć czy go stać na minimalne stawki, a ty byś nie musiał każdemu z osobna odpowiadać.

No i wymaganie polecenia dalej… No, tak się nie robi. Po prostu się pracuje jak najlepiej i jak się klientowi podoba - sam poleci dalej =)

Strona działa zapomniałem jednej rzeczy dodać. a zaraz to polecenie usunę, oraz pomyślę nad cennikiem :wink:

Rozumiem, że wystawisz mi fakture VAT za twoją usługę?