Kontakt lvlup - zarząd/administracja

Witam, czy jest opcja komunikacji w inny sposób niż przez ticket, potrzebuje jak najszybciej pomocy błagam!

Niestety, ale nie ma innych sposobów na szybką komunikację z administracją - kontaktuj się poprzez panel zgłoszeń (tickety).

W sensie, ja naprawdę potrzebuje się skontaktować, a na tickecie nie ma opcji raczej, że do jutra, do 13/14 mi odpiszą

Spróbuj opisać co się stało, może my możemy Ci pomóc

Przez mój błąd, zablokowano mi serwer, ustawiłem zbyt proste hasło na chwile na ssh i ktoś wysłał atak jakiś z tego vps i dostałem blokade. Sprawa wygląda tak, że to jest serwer minecraft Skyblock, jutro startuje, wykupione reklamy, wsyztsko gotowe praktycznie a nie mam serwera. Nie widze tego, że do jutra do 13/14 odpisza mi na tickecie, jestem w kropce. Nie mam zgranej ostatniej wersji serwer przed zmianami, autorskie pluginy to nie problem bo moge je po prostu wykompilować, ale konfiguracja całej reszty na nowym vps zajęłaby mi tyle, że bym nie spał i nie mam pewności, że zdążę.

Co ja Ci mogę powiedzieć… Sam jesteś sobie winien :frowning:

1lajk

Ja rozumiem, ale boli mnie, że nie ma żadnej innej opcji kontaktu.

a nie możesz wejść w tryb resource, wejdź poszukaj poradnika na forum za pomocą panelu prox mox możesz zmienić hasło czy klucz ssh zależy czego używasz, odpisz czy przeczytałeś !

Nie może, gdyż jego VPS został zablokowany.

dokładnie

Tak jak wspomniano wyżej, tutaj ci z tym nie pomożemy. Utwórz ticket i czekaj na odpowiedź.