KingSpeak.NET | Autorski | Unikalny | Brak IPLoggerów

Rozwijając opis na banerze:
Nasz serwer głosowy jest dla was dostępny w pełni za darmo od ponad 18 miesięcy.
Zaufało nam ponad 25 tysięcy unikalnych użytkowników, ponadto wielu YouTuberów, którzy zgromadzili nawet 500 000 subskrybcji (m.in. Bloomy, Jacob, Kraily)
Nasza ekipa, wie jak ważne jest bezpieczeństwo w internecie, dlatego stawiamy sobie jako priorytet ochronę waszych danych, więc stworzyliśmy system który w pełni blokuje możliwość ustawiania na kanałach IPLogger’ów, co pozwala wam w pełni zaufać nam w tej kwestii.
Stawiamy na NAJWYŻSZY poziom komunikacji, dlatego stworzyliśmy w pełni autorską aplikacje (bota) która umożliwia, kompatybilne, przyjemne i przejrzyste funkcjonowanie z możliwości które wam udostępniamy. Wlicza się w nie przykładowo strona na której możecie sami bez pomocy administracji założyć klan i nim w 100% zarządzać.
Jako administracja stawiamy sobie za cel jak najbardziej zautomatyzowanie serwera, co tylko uprzyjemni wam korzystanie z TeamSpeak’a.

Od graczy dla graczy.

Nowa odsłona naszego serwera odbyła się w dniu 16.09.2018r. Zapraszamy!

Sprawdziłem, działa to w taki genialny sposób, że usuwa obrazki z opisów kanałów - skoo już coś takiego robicie, to moglibyście reuploadować linkowany obrazek i go umieszczać z własnego źródła, bo wrzucanie loga teamspeaka wygląda jak ciekawy pomysł, ale mierne wykonanie.

Poza tym rozwinięciem wątpliwej przydatności, serwer nie wyróżnia się w zasadzie niczym od innych serwerów które widziałem. No może tym, że bot na poczekalni jest ciszej niż na większości serwerów :thinking:

EDIT:
Na stronie co prawda nie ma nic o opcjach płatnych, ale w regulaminie jest już sekcja o płatnościach.
image
Niestety, ale licencja serwera identyfikuje się jako Non-profit, a zgodnie z nią ani sewer, ani usługi z nim powiazane nie mogą dawać przychodu w żadnej formie. Dlaczego macie sekcje w regulaminie, której nie powinno być, bo jeżeli prowadzicie serwer zgodnie z licencją, to nikt wam nigdy nie zapłaci za nic? :thinking:

Czy tylko ja jestem jakiś upośledzony i nie znam żadnego z tych ‘duzych youtuberów’ którzy zostali wymienieni? I co za czasy, że trzeba się reklamować blokadą IP-loggerów - to tylko pokazuje jak bardzo popularne jest ich użycie ;/

skoro przetestowałeś 1/4 funkcji to nic dziwnego, że “serwer nie wyróżnia się w zasadzie niczym” :tipping_hand_man:, co do obrazków to działają dobrze, przetestuj następnym razem prawidłowo zanim skomentujesz kolejny raz ;]

Licka powinna być już na dniach.

Niestety takie czasy, a serwery przez to upadają.
Mamy też wiele innych ciekawych funkcji, także zapraszam!

Sprawdziłem zasadnicze funkcje teamspeaka, da się rozmawiać, są kanały, można zrobić kolejne, czegóż więcej sprawdzać?

nie, ponieważ użycie obrazka z https://storage.mkubik.ovh/logo_round_clr.png sprawiło, że adres został zamieniony na ciąg gwiazdek, a można to dopracować i taki obrazek pobierać po stronie serwera i reuploadować w inne miejsce, zabezpieczając i umożliwiając dalsze ich podziwianie. Byłby to krok w stronę normalnych użytkowników.

Nie wiem chociażby panel? Widać, że średnio orientujesz się w obecnym community tsa.

Owszem można też tak zrobić, ale u nas działa to inaczej. Dodaj sobie jakiś obrazek z stron przeznaczonych do tego typu imgur,

To nie jest w ogóle zasadniczy element całego serwera - fakt, nie korzystam z tsa na ogół, bo wolę inne rozwiązania - oceniam po tym co widzę i po tym, co rzuca się w oczy.

i właśnie do tego piję, że można pójść krok dalej i po stronie serwera zreuploadować obrazek, skoro te loggery są aż tak bardzo niebezpiecznie (co jest absurdalne samo w sobie)

Eee, wolę discorda - mam lepszy chat tekstowy i brak problemów z ewentualną kradzieżą IP :confused:

Dlatego mówię, że mógłbyś spojrzeć na nasz panel, który jest istotnym elementem serwera. Zrobisz tam dosłownie wszystko. A jak już tak bardzo chcesz oceniać tylko stronę aplikacji, to bierz pod uwagę nawet najmniejszy szczegół

Powiem krótko

1. Kolejny serwer co nic nie wprowadza ciekawego
  2. Panel jak dla mnie głupota (niby jakiś + tego jest)
  3. Reklama ładnie wygląda ale mało intuicyjna
  4. Boty, boty i boty (po co niby administracja jak już się ma te boty…)
  5. Dobry pomysł z iploggerem

Ocenka
7/10

1, A powiedz mi co Ci można jeszcze wprowadzić po stronie aplikacji? Masz fajne nowości, ale to już musisz wejść na stronę ;]. Teraz raczej bardziej się liczy dopracowanie serwera jak i samo działanie
2. Dla Ciebie głupota, a dla 99% community jest super opcją.
4. Boty są po to, abyś nie musiał czekać x czasu na jakieś głupoty tylko mógł sobie sam rangi nadać, puścić piosenkę na bocie muzycznym itp. Jeśli ty preferujesz czekanie na admina po nawet parę godzin, to nie znaczy, że każdy taki jest.

Przecież każda usługa publiczna tego typu jest IPLoggerem :thinking:

co ma Ci sie rzucac w oczy, gdy każdy serwer wyglądu jest taki sam? po to robi sie automatyzacje itp aby sie wyróżniać.

odnoszę wrażenie że większość osób tu komentujących nie mają pojęciu o aktualnym community teamspeaka, a myślą że wiedzą wszystko.

@Diaxower dobra robota z tym serwerem, oby tak dalej :wink:

Każdy ma prawo do wypowiedzi i może komentować jak uważa :slight_smile:

Nie zakazuje wypowiedzi, ale oczekuje minimalnej znajomości rynku/aplikacji. Widocznie tego brakuje, jeśli ktoś sądzi, że serwer może się wyróżniać samą aplikacją/klientem, a jest to awykonalne.

Większość (nie będę używał słowa każdy, bo może to zbyt duże uogólnienie), nie zauważa ilości czasu którego należy poświęcić na taki projekt, nie ważne w jakiej jest skali. Dlatego też, fajnie by było, gdyby ktoś zamiast czepiać się dla zasady, mógł napisać chociaż 1 komplement, lub po prostu nie wypowiadać się wogóle.

Odnoszę wrażenie, że ciężko zadowolić community tego forum jeśli chodzi o serwery teamspeak, co może i nie jest złe czy bezpodstawne, ale naprawdę biorąc pod uwagę dopracowanie tego serwera, a innych które się tu publikują, można by się troche pochylić nad autorem i właścicielem. Może uszanować fakt, że to co robi, robi za darmo lub za grosze, i chociaż odwdzięczyć się nie pisaniem wypowiedzi które albo wskazują na brak znajomości serwera, brak znajomości oczekiwań community lub po prostu debilizm autora takowych postów.

W żadnym z tych postów nie próbowano znaleść rzeczy które się podobają, tylko odrazu następuje atak. Może nad tym warto się zastanowić, bo rzucać jadem to każdy może, ale niektórzy to mogliby się nauczyć tzw. constructive criticism, czyli po prostu konstruktywnej krytyki.

Dlaczego tak bardzo jest to ważne? Bo sam jest właścicielem konkurencyjnego serwera, i każdy wokoło wydaje sie taki mądry, ale jak przychodzi co do czego to takich serwerów z niszowymi opcjami/funkcjami jest mało. Strasznie denerwujący jest fakt, że osoba która nie potrafi faktycznie pochylić się nad projektem, poznać go i sprawdzić, myśli że wszystko o nim wie, ale nie zastanowi się nad ewentualną logiką we wdrażaniu pewnych rozwiązań czy pomysłów.

Rant over, ale podtrzymuje swoje stanowisko.

A moim zdaniem trochę źle myślisz żądając znajomości community - jeśli ktoś zna community, siedzi w tym wszystkim, to ok, zna się lepiej i może już w pełni profesjonalnie ocenić serwer. Ale to nie jest serwer, na który wejdą tylko ludzie znający się na community - opinie, które pojawiły się tutaj od ludzi nieużywających na co dzień TSa moim zdaniem są nawet ważniejsze, bo to właśnie jest potencjalny nowy klient takiego serwera, którego trzeba zachęcić do pozostania i spędzania na nim czasu. Opinia osoby, która się ‘nie zna’, jest równie ważna, a nawet i ważniejsza, bo takich osób jest znacznie więcej.

A co do samej krytyki, a braku komplementów - moim zdaniem to zupełnie normalne, że wskazuje się błędy, a nie komplementuje to co wyszło dobrze, bo taki komplement w sumie nie wnosi nic, ot po prostu ‘fajnie wyszło, jest ładnie’, a wskazanie błędu ma na celu zachęcenie do jakiejś zmiany, jest w pewnym sensie radą dla właściciela co można zmienić. Człowiek uczy się więcej na jednym błędzie czy krytyce, niż na tysiącach sukcesów i komplementów :slight_smile:

jeżeli ktoś jest fanboy’em discorda lub innej aplikacji, lub przyznaje się do rzadkiego korzystania z teamspeaka ze względów osobistych/kwestii wyboru, raczej nie należy do grupy docelowej w którą celują właściciele teamspeaków - zdajemy sobie sprawę, że nie każdego można zachęcić i przekonać.

Jednakże, gdyby podejscie community też było inne, a nie nastawione tylko na krytykę i plucie na każdego, może i my mielibyśmy zdrowsze podejście do relacji z osobami które wypowiadają się na temat naszych projektów. Zaznaczę, że nie mam problemu z tym, że komuś coś się nie podoba - po prostu sposób artykulacji tych “niepodobasiów” jest słaby, lub nieprzemyślany. Tak czy siak, nie będę robił offtopa, bo to nie ten temat - konstryktywna krytyka, o której pisałem wcześniej, dalej zalecana.

Znam ten projekt od dość długiego czasu i podoba mi się pomysłowość Diaxowera w niektórych kwestiach, i fakt że panel (chyba jako jedyny w tym kraju) jest napisany w node to dość duży powód do dumy i wyróżnia go na tle innych. Serwer nie korzysta z gotowych rozwiązań, ma 1 bota query który robi wszystko, a nie np. 12 botów jak to jest w przypadku botów w phpie. Myślę, że pare drobiazgów jest do poprawy, ale nie ma serwera na którym by ich nie było, więc nie ma sensu się rozdrabniać.

Gdyby ktoś chciał kontynuować dyskusję odnośnie community to zapraszam albo na priv albo gdzie indziej - nie chce robić zbędnego spamu w tym temacie.

1. Nie wiem.

2. 99% pytałeś się każdego ze ci wyszło tyyle? Mi się zdaje ze osoby tylko z clanu używają strony czyli 40%

3. I tak trzeba czekać jak nawet są te boty.

4. Po co reklamować że macie boty jak już każdy serwer publiczny ma.

Hehe niedługo nowością/co_nas_wyróżnia będzie brak botów “żywa” administracja :slight_smile: