Jakiego pendrive wybrać?

Witam, poszukuję pendrive o pojemności przynajmniej 100GB. Zależy mi na szybkości i dobrej jakości wykonania. Mógłby ktoś propozycje jakieś zarzucić tutaj? Z góry dziękuję :grinning:

Ja mogę polecić ultra fit od sandiska, całkiem spoko pendrive, trzyma się w miarę przewidywanych prędkości jeśli nie przerzucasz tony plików po 0.1 kB :harold:

Przez długi czas używałem takiego (w innej wersji pojemnościowej). Trochę się grzał, no ale to już taki urok:

Natomiast jak patrzę na obecną ofertę, możesz doinwestować (jeśli z jakiegoś powodu byś chciał) do Samsunga z dobrymi opiniami i wyższymi prędkościami:

Choć w tym momencie równie dobrze możesz kupić dysk SSD w zestawie z adapterem na USB 3.1 ¯\_(ツ)_/¯

Szukam nośnika na lekcje do szkoły więc raczej wolałbym mieć coś małego przy kluczach :smiley:

No to do kluczy lepszą propozycją będzie pewnie ten od Kamila - swoją drogą jak patrzę to na x-komie jest on lekko taniej, plus dostawa w aplikacji gratis.

Polecam ten SAMSUNGa, używam w pracy.

1 polubienie

Gorący kawałek plastiku o znacznie gorszym wykonaniu niż poprzednia edycja (cruzer fit). Plastikowa końcówka usb jak w adapterze do kart microsd za 5 zł, ugina się już od minimalnego nacisku. Podczas gdy poprzednik był naprawdę fajny, tego strach trzymać w ręku, niestety emituje taniością.

Jednym z solidniejszych pendrive, jakie miałem przyjemność używać, dodatkowo w tym niedużym form factorze będzie Kingston DataTraveler Micro, do którego Ultra Fit nie ma nawet podejścia. Parametr prędkości odczytu nie odchodzi mocno od produktu SanDisk, prędkość zapisu jest dostateczna.

1 polubienie