Jak opuścić program Beta w Minecraft: Bedrock Edition?

Hej, czy ktoś mi mógł napisać jak wyjść w wersji BETA na Minecraft Bedrock?

1 polubienie

Hej, jeśli chodzi o Androida to wystarczy odnaleźć aplikację w sklepie i kliknąć przycisk opuść :wink:

Jeśli chodzi o Windows 10, uruchom aplikację obraz. Jeśli jej nie posiadasz - zainstaluj ją ze sklepu Microsoft Store. Z lewej strony okienka wybierz przycisk obraz, a następnie obraz. Kliknij obraz i wybierz obraz. Na koniec potwierdź operację przyciskiem obraz. Odinstaluj grę i poczekaj kilka minut, po tym czasie możesz zainstalować ją ponownie i gotowe, powinieneś mieć najnowszą oficjalnie wydaną wersję :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Robiłem tak i to nie działa.

Co konkretnie nie działa? Z jakiej platformy korzystasz?

1 polubienie

Nadal mam Minecraft beta i korzystam z Windows 10

Prawdopodobnie nie poczekałeś wystarczająco długo przed ponowną instalacją :wink:

1 polubienie

To zrobię to jeszcze raz

1 polubienie

Nadal nie działa

Minęło tylko 7 minut, to może być zbyt krótko, poczekaj dłużej - proponuję nawet około godziny :wink:

Niestety rozwiązanie Microsoftu jest na tyle zbugowane że trwa to strasznie długo i trzeba robić to ręcznie, mimo że aplikacja sama powinna się przeinstalować :frowning:

1 polubienie

Dobrze, to poczekam godzine, ale dzięki za pomoc.

1 polubienie

Alternatywnie gdyby nadal się nie udało, możesz skorzystać z tego launchera:

Pozwala on uruchomić dowolną wybraną wersję Minecrafta Bedrock, jest tam dość szczegółowo opisane jak z tego skorzystać :slightly_smiling_face:

1 polubienie

A jak pobrać ten launcher?

Kliknij MCLauncher.zip przy najnowszej wersji :wink:

1 polubienie

Ten launcher nie działa.

Działa. Jeśli chcesz pomocy to podaj więcej szczegółów, na przykład co konkretnie nie działa :wink:

1 polubienie

Kiedy to zainstaluję w jaki plik mam wejść?

Launchera nie instaluje się, wystarczy uruchomić plik .exe. Po uruchomieniu obok wybranej wersji klikasz Install a następnie Launch. Upewnij się że zapoznałeś się z instrukcją z linku który podałem i postąpiłeś zgodnie z nią. Jest po angielsku, ale jeśli to dla Ciebie problem to możesz użyć tłumacza google :wink:

1 polubienie

Zgodnie z instrukcją którą podesłałem:
image

Zresztą innego nie ma :wink:

1 polubienie

I potem wybrać wersję?

1 polubienie