Jak dokonać wpłaty do lvlup.pro aby dotarła jak najszybciej przez Dotpay?

Otrzymuję sporo pytań takich jak “kiedy otrzymam wpłatę?”, “czy przelew już dotarł?”

Aby usprawnić ten proces, wyjaśnię jak działają płatności online w Dotpay i na warto zwrócić uwagę przy wpłacie tak aby zbędnie nie czekać tylko móc szybko zakupić i otrzymać usługi w LVL UP

Jak to wygląda?

Po przekierowaniu na stronę płatności Dotpay zobaczymy mniej więcej taki ekran z możliwościami wpłat.

Chcę aby wpłata była natychmiastowa

Ile trwa dodanie środków: kilka minut

Jeśli cały proces dodawania środków ma zająć od kilku sekund do kilku minut musimy wybrać jedną z metod płatności w sekcji Szybkie transfery.

Będzie to wymagało zalogowania się do strony banku lub podania kodu jednorazowego z aplikacji na telefonie w przypadku Blik.

Chcę wpłacić na poczcie lub oddziale banku

Wystarczy wybrać Przekaz/przelew bankowy
Ile trwa dodanie środków: kilka dni

wplata-na-poczcie-dotpay

Jest to jedna z wolniejszych opcji (nawet kilka dni) ale gotowy druczek przyjmie każdy oddział poczty lub praktycznie każdy bank.

Małe zmiany we wpłatach panelu v2

Widzę, że zniknął adres konta bankowego dzięki, któremu można było wpłacić dowolną kwotę i czekać na akceptacje itd… kilka dni. Gdybym tak czasami miał ten numer konta zapisany oraz wysłał pieniądze zostanie on sprawdzony i pieniądze dojdą czy nie? :kappa:

Środki powinny dotrzeć ale ze względu na nieoficjalny charakter tego kanału płatności może to potrwać więcej niż poprzednie kilka dni.

Odpowiedziałem Ci już wyżej na to pytanie.