Invite.ovh - Darmowy własny link zaproszenia!

Co daje własny link zaproszenia?

• Łatwiejszy do zapamiętania
  • Smukły
  • Popularny

Dlaczego warto używać nas?

• Jesteśmy nowym projektem więc jest dużo wolnych fajnych nazw jak: https://invite.ovh/minecraft
  • Jeżeli serwer ma aktywnych użytkowników i ma przynajmniej 100 osób i będzie używać naszej strony, możemy dać banner/reklamę na naszej stronie głównej (na wersji polskiej)
  • Prostota w utworzeniu linku
  • Sprawny Support

Hmm, brzmi fajnie gdzie mogę dostać moje zaproszenie?

• Na naszej stronie.
  • Jeżeli masz jakieś problemu zajrzyj do poradnika.
  • Chcesz swój banner? Napisz do mnie na discord! krytyYT#0069

Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy!

PS: tak wiem że jest u góry po angielsku ale strona jest w 2 językach. Jeżeli przekieruje cię na angielską stronę a chcesz używać stronę w języku polskim kliknij tutaj.

No tyle że nie :confused:

3lajki

Mogłeś kupić normalną domenę. Końcówka .ovh lubi być blokowana i wiem to z doświadczenia, bo sam miałem z nią problemy i dlatego używam tylko normalnych domen typu .pl lub .eu

1lajk

Strona mi się nie podoba z jednego, ale za razem dużego problemu.

image

Chamska reklama. To strona od zaproszeń czy reklamowania serwera minecraft?

1lajk

Dlaczego? Reklama nie przeszkadza w użytkowaniu strony, nie zmusza do niczego, więc skąd takie określenie :thinking:

Jego strona, więc może mieć na niej co chce. A jeśli jeszcze na tym zarabia, to powinniśmy się cieszyć że somsiadowi się powodzi :nosacz: Jak dla mnie, czepianie się o nic :man_shrugging:

Strona nie należy do najpiękniejszych, ale autorowi życzę powodzenia :slight_smile:

6lajków

jest to w rodzaju współpracy a serwer używa naszego linku

Gdybyś czytał do końca opis to byś wiedział o co chodzi

Bump

Bump

bump

Polecam, szybki kontakt z właścicielem, bardzo miły i bez problemowo wszystko :slight_smile:

2lajki

Bump

Więc, od ostatniego postu dużo się zmieniło:

1. Dodaliśmy strony serwera
  2. Statystyki serwera
  3. Serwer Support bota
  4. Strona stała się responsywna

A i mój zaaktualizowany discord tag to krytyYT#8705

Dodaliśmy premium. Premium zawiera automatyczne przekierowanie + zmiane koloru tła (w przyszłości zdjęcie tła) Koszt to 5zł za 1 msc

Discord projektu: https://invite.ovh/support

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Bump