Hosting WWW raz działa raz nie

Tagi: #<Tag:0x00007f8a243beb00> #<Tag:0x00007f8a243bea38> #<Tag:0x00007f8a243be970>

Witam,

Mam problem z hostingiem WWW. Już pisałem tu podobny temat o tym, że po ustawieniu wszystkiego przekierowywało mnie na główna stronę lvlup.pro a nie na hosting www. Pomogło wyczyszczenie ciasteczek, lecz po jakimś czas znow kieruje mnie na główną stronę a nie na strone WWW. Raz działa raz nie działa. Domene mam na nazwa.pl
Jest ustawiony rekord A na adres IP: 91.134.213.47. W direct admin jest ustawiona domena. Wygląda na to, że problem jest po waszej stronie, bo domena kieruje na stronę główną.

Upewnij się że masz tylko jeden wpis A kierujący na adres. Obstawiam że masz dwa różne.

To znaczy mam 2 domeny podpięte pod wasz adres. To przez to?

Nie wiem co przez to rozumiesz.

Ja piszę jasno, jeśli masz dwa wpisy A dla tego samego adresu z różnymi adresami IP to będzie się przełączać co odświeżenie przykładowo, dla Ciebie ten efekt jest niepożądany jak rozumiem, w innych przypadkach ludzie robią to po to aby rozdzielić ruch między serwerami.

Upewnij się też że serwery DNS na domenie kierują tylko na DNSy jednego dostawcy, może być tak że w jednej strefie DNS masz inne wpisy co w drugiej no i tu też będzie raz działać a raz nie.

No mam 1 rekord A pod minecraft a drugi pod strone, i jeszcze wpis SRV pod minecrafta. I tyle.
A muszę ustawić zewnetrzny serwer DNS czyli ns1.hostmc.pl itd?
W sprawie tych domen jest laikiem :wink:

Moje ustawienia:

https://zapodaj.net/2bfaa0ebe72da.png.html

Pierwszy rekord A to rekord ip lvlup.pro, trzeci poprawny hostingu WWW. Musisz usunąć pierwszy rekord A.

1 wpis A kieruje do mojego serwera minecraft, a drugi wpis A do strony lvlup.pro. Jak usunę pierwszy wpis to owszem strona www zadziała, ale domena do minecraft już nie. Własnie o to chodzi, że mogę tylko miec 1 rekord A, bo jak dam 2 to działa tylko domena na serwer minecraft a na hosting WWW już nie i na odwrót.

1 wpis A kieruje na serwer lvlup
2 wpis SRV kieruje na tcp minecraft
3 wpis A kieruje na twoją strone.

1 polubienie

Dzięki wielkie. Poprostu kierowałem się jakimiś durnymi poradnikami, zrobiłem tak jak napisałeś i działa :slight_smile:
Jeszcze raz dzięki.