HardEvent.PL - Projekt serwera MegaDrop

Dzień Dobry!
Nazywam się Oktawian i chciałbym zaoferować wspólprace
Cel
Stworzenie serwera megadrop o dużej popularności

Plany serwerowe
Chcemy stworzyć serwer minecraft o trybie MegaDrop na autorskich pluginach
Nie chcemy zrobic byle jakiego serwera bedzie tam możliwość wygrania co pewien czas różnych nagród które zachęciły by graczy do grania, oczywiście to nie przekupsto ale dobry gracz za dzielne granie na naszym sererze mógł by dostac sponsorowany przez nas voucher do LvlUP.pro lub pizze

Załoga serwera?
Nie mam zamiaru zrobic dużej ilości administracji, bo jest to nie potrzebne
W naszej załodze będzie ograniczenie wiekowe,aby gracze
nie pomyśleli że jesteśmy patologicznym serwerem

Co potrzebuje?
Potrzebuje:
Serwer VPS KVM 6/8gb - Potrzebny do założenia serwera minecraft
Pakiet WWW - Do zrobienia itemshopu,statystyk,forum oraz zakładke LvLUP

Co moge zaoferować
Automatyczna wiadomość o naszym sponsorze na chacie serwera oraz na ekranie
Logo oraz zakładka za stronie WWW
Reklama co 72h na FaceBook’u
Oraz wszelkie pieniazki z itemshopu ida na konto LvlUP

Wiem że lvlup szuka nowych pomysłów ale ten megadrop byłby inny a o to powody
Do wygrania voucher do lvlup.pro nie widziałem tego jeszcze na zadnym serwerze
Pizza hymm mała ilość serwerów korzysta z tego pomysłu
Koszulka z grafiką naszego serwera oraz reklamą lvlup.pro

Z poważaniem Oktawian

To nie do końca ten poziom unikatowości na który stawia lvlup. Pomysł na serwer, a nie jego otoczkę powinien być unikalny. To, że owiniemy cukierek toffi papierkiem informującym, że to cukierek czekoladny nie sprawi, że cukierek zmieni smak. Tak samo tutaj, to tak naprawdę nadal serwer megadrop który nie różni się założeniami od innych tego typu.

Dziękuje za opinie,jednak jeśli projekt zostanie zaakceptowany to postaram się o poprawe wszelkich błędów

Jaki wiek uważasz za “patologiczny”?

wydaje mi sie że minimalny wiek to 13 lat, bo nie raz widziałem filmiki na youtube jak 10latek nie wiedział jak sie wykrywa “Cheat huzuni”

Ale tak naprawdę ciężko mówić o błędach, skoro w samej podstawie serwera, czyli jego trybie jakim jest megadrop, tkwi największy problem. To nadal jest serwer megadrop który ciężko odróżnić od innych. Projekt najpierw powinien stać się unikalny, a potem zgłoszony. Gdyby lvlup zawierał współprace z każdym projektem tego typu, licząc, że potem coś się zmieni i stanie unikalne, nie starczyłoby funduszy na rozwijanie hostingu, w konsekwencji czego musiałby on zostać zamknięty.

Dobrze, ale wydaje mi się że mógłbym dostać szanse, oczywiście jest to zgłoszenie wiec ja nie moge sie wam sprzeciwić ale jak bym juz dostal przynajmniej vps 6gb to mysle ze lvlup po pewnym czasie bylby zadowolony

Znam kilka osób, które mając <13 lat zachowują się doroślej niż osoby po 20 :v

właśnie kilka lecz gdy zdaży się taka osoba z miłą chęcią ją przyjme

Jak widać został przedstawiony bardzo unikalny projekt, aż pogratulować pomysłu. A nie, przepraszam, mamy 2018, rok mi się pomylił. A teraz na serio, widząc słowo megadrop mam ochotę wyjść. Projekt nie jest unikalny, jestem oczywiście na NIE.
PS
Po co pakiet www gdy można postawić stronę na vps? :thinking:

Projekt niestety nie jest unikalny, tego typu serwerów jest za dużo. Jestem na NIE.

Bez zdania, to była by obraza.

Podsumowując:

• projekt nie jest unikalny
  • zastosowanie wzoru jest ok
  • nie jest to epopeja narodowa
  • zapewne wersja 1.7.x lub 1.8.x
  • KVM 6 GB został wycofany
    i takie tam.

Jednym słowem:

NIE

>image

No niestety jestem na NIE, ponieważ serwer megadrop kojarzy mi się głównie z ostrym pay2win. Po prostu serwer tego typu jak dla mnie nie ma szans. Jest ich po prostu za dużo i każdy jest “tak samo unikalny” ::kappa:

Co ma patologia do nieumiejętności wykrywania wspomagaczy?

Zdarzy*, panie 13+

Świetna definicja “patologii”

Czy blokowanie na discordzie bez powodu i wmawianie że ktoś się włamał na konto mimo dowodów że tak nie było (o ile to ty), serwery megadrop czy łamanie podstawowych zasad języka nie jest patologiczne? :kappa:

Nie nie nie, projekt ma być “prawidłowy” zanim propozycja zostanie przyjęta.

Człowiek człowiekowi nierówny, ocenianie po wieku to zła taktyka.

Nie wiem czy poważny hosting byłby zadowolony z reklamie na serwerze izihace megadrop “sponsorem tego super hiper powtarzalnego unikalnego serwera (których jest 102634646 w Polsce) jest lvlup.pro”

Zdąży* :kappa:

A teraz uwaga, ogłoszenie! Jeżeli chcesz, aby Twój serwer był unikalny, to daj możliwość wygrania vouchera do wykorzystania w lvlup.pro. Mało? Pizza - po prostu pizza! Co z tego że nie wiemy o co z tą pizzą chodzi, ważne że jest :kappa:
A co gdy to nie wystarczy? Koszulka z grafiką naszego serwera oraz reklamą lvlup.pro! Oczywiście znów nie wiemy co z tą koszulką ma się dziać, no ale przecież jest - to świadczy o unikalności!

A na koniec (można to potraktować jako moją opinię na temat tej propozycji) zostawię tylko to:
yaolul

Mi osobiście pomysł z pizzą się podoba.
Jakkolwiek wysyłanie komuś w nagrodę pieniędzy jest znane, to pizza jest ciekawym pomysłem.

I z pewnością powoduje, że serwer jest unikalny :kappa:

Jestem na nie, powody chyba wszyscy znają.