FiveM - zablokowany serwer

Hej, mam kupionego vps na lvlupie, hostuje na nim serwer fivem no i dzisiaj postanowili sobie zablokowac wasz hosting :confused: Da się to jakoś obejść? Dzisiaj też doładowałem konto bo jutro chciałem przedłużyć, ale jeśli nie da się tego obejść to mogę zwrot?

Polecam przeczytać :slight_smile:

2lajki

Informacje na ten temat umieściłem w tym poście

Krótko mówiąc napisanie maila do autorów aplikacji z którą masz problem powinno rozwiązać sprawę jeśli problem nadal występuje.
Warto zauważyć że nie jesteśmy twórcami FiveM, dostarczamy tylko zasoby na których jest możliwość uruchomienia takiego serwera.

Niestety nasz regulamin jasno mówi o braku możliwości zwrotów.
Jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz potrzebować już środków to możesz je odsprzedać innej osobie np. w naszej kategorii #rynek

4lajki

Znalazłem rozwiązanie. Jednak zostaje u was. Niżej podzielę się nim z innymi użytkownikami forum.

Jeśli fivem zablokował wam dzisiaj serwer to niżej macie rozwiązanie.

1. Wchodzimy na http://keymaster.fivem.net/

2. Generujemy nowego license keya

3. W nazwie wpisujemy cokolwiek, najważniejszy jest punkt 4.

4. Wybieramy, że mamy serwer postawiony na dedyku i nazwę hostingu (server provider) ustawiamy na jedną z poniższych. Są to hostingu, których fivem póki co nie zablokował.
    Kimsufi
    SoYouStart
    Zap-hosting
    1&1
    Digitalocean
    Hetzner
    Scaleway

5. Zmieniamy license keya w server.cfg i wszystko powinno smigac.

Mam nadzieję, że pomogłem

Nie jestem pewien czy jest to dobre rozwiązanie, raczej obejście problemu :face_with_thermometer: