File Storage - Twoje miejsce do przechowywania wszystkiego!

rynek
oferuję
Tagi: #<Tag:0x00007f33ae3b19b8> #<Tag:0x00007f33ae3b1738>

Czym jest to File Storage?

Niczym innym jak pewną powierzchnią dyskową, którą wykupujesz na dany okres czasu i korzystasz bez ograniczeń.

Jakieś parametry tego dysku czy coś?

File Storage opiera się na dyskach HDD.

Jak się z tym mam połączyć?

File Storage oferuje darmowe połączenia poprzez protokół NFS, oraz płatne protokoły tj. FTP, HTTP.

Skoro NFS to ile urządzeń/maszyn wirtualnych może korzystać z wykupionego przeze mnie udziału?

Maksymalnie 4+1 urządzeń/VM, zawsze jedno urządzenie/VM jest za darmo.

Ile takie coś kosztuje?

0,05zł za 1 GB, dla pierwszych klientów będzie zniżka :slight_smile:

Ile tego mogę zakupić?

Minimum 20 GB (możliwość negocjacji), maksimum 570 GB (brak możliwości negocjacji).

Czym mogę zapłacić?

Możesz zapłacić tylko i wyłącznie poprzez PayPal’a.

Jakiś backup jest?

Tak, jest codziennie robiony o 3:00. Przechowujemy trzy backupy wstecz.

Ile kosztuje przywrócenie backupu?

1,23zł za 1 GB backupu.

Dostanę fakturkę albo jakieś potwierdzenie?

Fakturki nie mogę wystawić, ale potwierdzenie - czemu nie?

Ile kosztuje dostęp przez protokół SFTP, FTP, HTTP?

Protokół SFTP to koszt 3zł/msc.
Protokół FTP to koszt 5zł/msc.
Protokół HTTP to koszt 4zł/msc.

Jaka jest maksymalna prędkość downloadu/uploadu?

Maksymalna prędkość to 250 Mbps, gwarantowana to 6 Mbps downloadu i uploadu.

Chcę zakupić na pewien okres czasu. Gdzie i na ile?

Możesz zakupić powierzchnię dyskową na maksymalnie jeden miesiąc (co miesiąc możesz odnawiać itp).
Zamówienia proszę kierować na PM.

Masz więcej pytań? Pisz śmiało, a odpiszę :wink:

Dla klientów lvlup.pro, którzy udowodnią mi posiadanie co najmniej 2 usług, otrzymują rabat na cenę za GB, maksymalna cena po obniżce to 0,01zł/GB.

Zachęcam do kupna :slight_smile:

Prowadzisz jakąś działalność gospodarczą? Jaką mam pewność, że mogę Tobie zaufać i przechowywać swoje dane na Twojej usłudze?

Odpowiedź na pierwsze pytanie jest zawarta w cytowanej treści.

Na drugie pytanie: ogólnie, ja nie potrzebuję danych jakieś osoby, nie chcę i nie będę sprzedawał danych kogokolwiek (no chyba, że organom ścigania :kappa: ) Nawet przy zakupie tej powierzchni dyskowej będę wymagał maksymalnie adresu IP (np. VPSa) i Discorda. Dane można szyfrować, mi to nie przeszkadza, ale ogólnie wszystko jest zabezpieczone, więc dane są bezpieczne. Możesz mi zaufać, ponieważ ja, ogłaszając się tutaj dostajesz możliwość oskarżenia mnie o wyciek danych lub oszustwo co skończyłoby się dla mnie np. banem na 1000 lat czego bym nie chciał (oczywiście musiałbyś udowodnić to, zgodnie z Konstytucją RP każdy ma prawo do domiemania niewinności, dopóki nie pokaże mu się wystarczalnych dowodów).

W przypadku gdybym chciał przechowywać na przykład dane mojego serwera i gdyby wyciekły to taki ban zbytnio by mnie nie zadowolił, dlatego jak oferujesz tego typu usługi fajniej byłoby, gdybyś miał zarejestrowaną firmę, wtedy trochę większa pewność jest co do tego, że Twoje usług to także Twoja praca i że nie dopuścisz do żadnych karygodnych czynności.

Poza tym czy rozliczasz się ze sprzedaży tych usług? :kappa:

Osobiście nic do Ciebie (pod tym względem) nie mam i nie sugeruję, że możesz coś takiego zrobić, ale zwróć uwagę na to że potencjalny klient prędzej wybierze zaufaną firmę niż jakiegoś prywaciarza :smiley:

Polecam Pana Banana :slight_smile:.

Jeżeli moje przychody przekroczą ~500zł to będziesz miał te DBanaszewski LTD, jakiś adres w UK.

Hyhy :kappa:
A tak szczerze - prowadzę małą księgę przychodów i rozchodów (oczywiście nie trafi ona do Urzędu Skarbowego :smile:) - dla mnie to takie przygotowanie do założenia tej firmy, ale zobaczyny to za kilka lat (kilka to ~ 2,3 lata).

Wolałbyś kupić płukane ziemniaki w markecie czy takie dopiero co wykopane od koleżanki babci? :kappa:

Wirtualny adres + firma która zarejestruje Ci firme LTD. Dobry plan, ja posiadam tak ową działalność.
Korzystam z usług tej firmy i jestem zadowolony.

http://www.ducers.pl/oferta/oferta-i-cennik.html?gclid=Cj0KCQiAxZPgBRCmARIsAOrTHSbQrFvcvDZz9GmBIm6DhyLzE9sYrkST5EP0J3BpJ7Vp-eJbHKg6lt4aAjIBEALw_wcB

W markecie, bo ta babcia koleżanki może jest chemiczką i może mi coś do nich dodać :kappa: