Enshi.pl - Pierwszy Polski prywatny serwer osu

Nazwa projektu

Enshi

Cel

W zamyśle moim jest rozwinięcie prywatnego serwera gry Osu! o nowe możliwości

Co udało nam się zrobić

Praca nad samym serwerze zaczęła się ponad rok temu. Pierwsze uruchomienie usług zostało oficjalnie uruchomione 23 marca 2018 roku
W ostatnim roku zdobyliśmy 1500 zarejestrowanych osób

Plany

Rozszeżenie możliwości serwera

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Wymienię staff który jest najważniejszy którzy mają duży wkład w serwer:

*MajsterDeeJay (Ja - Właściciel) [PL]
*Czapek (Deweloper) [PL]
*Matti (Administrator oraz Community Manager) [PL]
*Erix (Administrator oraz Community Manager) [PL]
*Kiyoko (Community Manager) [FR]
*TheTrueOnly-S (Community Manager) [DE]

Jak również posiadamy serwer discord: https://discord.gg/kBbcRa4

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Nie potrzebujemy żadnych nowych usług. Tylko o obniżenie kosztów utrzymania naszego serwera

Co mogę zaoferować w zamian

*Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z podpisem “sponsor” na stronie głównej, w stopce oraz w ramce informacyjnej (Na tę chwilę jest wyłączona)

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

To jest jedyny Polski serwer gry Osu! Rozwijany jest codziennie o coraz nowsze możliwości coraz więcej funkcji zostaje dodane po stronie serwera. I dbamy o to żeby było jak najmniej osób cheatujących.

Nasza strona: https://enshi.pl

W razie jakiś pytań dodatkowych poroszę pisać ja postaram się na wszystkie odpowiedzieć. Życzę Miłego Dnia :smiley:

3lajki

Hmm, wymagania nie są duże :smile:

Przedstawisz społeczności jakie są to koszty, czyli jaką chciałbyś zniżkę? Zwykle mamy tą informację dostępną przy ocenie projektów, teraz też fajnie by było poznać czego oczekujecie od hostingu.

Przydałoby się więcej informacji o serwerze, obecnie są same podstawowe.

Swoją drogą, podoba mi się to łączenie polskiego z angielskim na stronie :kappa:
obraz

Projekt widzę fajny, już dość długo działa.
Z tego co pamiętam, to lvlup.pro wprowadziło zniżki za staż - wystarczy przedłużać VPSa, a zniżka sama się będzie powiększać.

Mógłbyś przedstawić nam oczekiwany rabat?

Są drobne bugi i błędy w plikach językowych ale zalecany jest bardziej język angielski :kappa:
Jest otwarty bardziej na globalny. Nie tylko na Polskę.
Obecne koszty to wynoszą około 139 zł dziś zakupiony KVM 16GB (Aktualnie wszystkie pliki są na Open VZ)
A z informacji to 1500 osób jest zarejestrowanych. Wszystkie niedociągnięcia są poprawiane no cóż tylko ja i dev się zajmujemy. A leżeli chodzi o zniżki to ile da się max i na tyle się zgodzę

Nie wiem ile można maksymalnie ale tyle ile można. A projekt jest wciąż rozwijany. Aktualnie pracujemy nad ulepszeniem implementacji serwera.

Gram trochę w osu i zastanawiam się, jaki ma sens tworzenie swojego serwera do tego? Jakie dodatkowe profity ma z tego użytkownik, że jest podpięty do oddzielnego, a nie oficjalnego?

Główne profity z grania na prywatnym “oddzielnym”, a nie oficjalnym serwerze to:

• możliwość otrzymywania punktów rankingowych tzw. “pp” za mapy, które na oficjalnym serwerze nie są “rankingowe” tzn. nie pozwalają otrzymać takich punktów
  • możliwość rywalizowania na mniej więcej równym poziomie, gdyż na oficjalnym serwerze w rankingu znajdują się gracze którzy są kilkukrotnie lepsi od graczy, którzy grają na prywatnych serwerach
  • my, jako deweloperzy, osoby które mają możliwość modyfikacji implementacji serwera, mogą rozwijać taki serwer o wiele możliwości, które nie są dostępne na oficjalnym serwerze
3lajki

Mnie nie przekonuje, no ale gram bardzo casualowo. Skoro są ludzie tym zainteresowani, to czemu nie?

Moim zdaniem wygląda interesująco, podoba mi się :ok_hand:

3lajki

Niskie wymagania, jakiś dłuższy staż jest. Można przyjąć. :ok_hand:

1lajk

Jestem na TAK
#offtopic
Nareszcie ktoś zaprezentował jakiś fajny projekt.

2lajki

OVZ? To już niedługo bo w czerwcu oferta jest wycofywana :thinking:

Szczerze nie gram w Osu!, nie wiem czy użytkownicy faktycznie lubią takie serwery, ale wstępnie na TAK.

1lajk

Będą przenoszone na serwer KVM wczoraj został zakupiony. Pliki są przygotowywane do przenosin na nowy

Odkop.
Ciekawe kiedy bedzie decyzja.

1lajk

Mnie też zastanawia :thinking:

1lajk

Spokojnie, System powiedział że będzie, to będzie, nie trzeba mu przypominać co miesiąc :kappa:

2lajki

Odrzucam

1lajk