Działanie jednej domeny na paru platformach

Witam, mam pytanie.
Jest możliwość podpięcia mojej domeny którą mam zakupioną na lvlup, do serwera minecraft, ts oraz www
Nie chodzi mi o działanie takie jak np.

• mc.domena.pl
  • domena.pl
  • ts.domena.pl
    Bardziej mnie interesuje konfiguracja aby wszystkie te 3 działały pod jednym czyli domena.pl, wydaje mi się, że jest to możliwe tylko nie za bardzo wiem jak :frowning:

Tak jest możliwe poprzez rekordy SRV

Zapoznaj się z tym całym wątkiem, odpowie na te i przyszłe pytania dotyczące domen:

Sprawa byłaby dużo prostsza (i raczej tańsza) gdybyś postawił to wszystko na jednym VPS, wtedy dodajesz tylko rekord A, w nim IP VPSa i śmiga, tak to masz zabawe :smiley:

P.S.
“domeny którą mam zakupioną na lvlup, do serwera minecraft, ts” - LvlUp hostuje dalej TS3? :smiley:

Ma zakupioną domenę tylko w LVLUp a reszta stoi zapewne na vps i hostingu

Ciekawa sprawa.
Ja posiadam np. Ts3 na KVM lvlup.pro do tego posiadam hosting www , nie będe reklamował noi serwer minecraft na lvlup a i jeszcze jeden KVM pod Hurtworld. Wszystko działa na innych portach wiec teoretycznie by się dało ale praktycznie? Niemam pojęcia. Wątpię by bardziej się opłacało postawienie wszystkiego na jednej maszynie , jak by mi zaczęli ddosowac Hurtworlda to by wszystko ■■■ strzelił.