Dwie instancje panelu Sinsusbota i jedna licencja na VPS

Witam serdecznie, posiadam vps’a na lvluppro (nie kvm) mam zainstalowanego bota za pomocą tego skryptu sinusbot-installer.de, działa na porcie 8087, próbował zainstalować za pomocą tego skryptu na innym porcie. Jednak wtedt boty z portu 8087 wyłączały sie (nie chciały się włączyć), a z 8088 wgl. strona nie działała. w jaki sposób moge zainstalować boty na porcie 8088 8089 i tak dalej?

Pokaż config jeżeli wszystko jest ok zostaje ci.

Przez jakiegoś cracka bo na OpenVZ nie da rady dockera.

Nie używając dockera możesz mieć maksymalnie jednego bota uruchomionego jednocześnie.

Pokaż logi :stuck_out_tongue:

Mam licencje na 6 botów + 2 zwykłe, razem 8. próbował na różne sposoby, więcej nie mogłem uzyskać.

Czego mam wysłać config? nie za bardzo sie na tym znam.

Jednak mam KVM, skorzystam z tego poradnika i zobacze czy działa.

Oznacza to tyle, że możesz uruchomić w sumie 8 botów, ale i tak nie możesz uruchomić więcej niż jednego bez dockera (albo innych serwerow).

Czyli jeśli masz taki plik licencyjny od Sinusbota, to po prostu zainstaluj zwykłą metodą bota i wrzuć plik z licencją.

Zainstalowalem na dockerze kilka botów, jednak po kliknięciu “włącznika” bot sie nie uruchamia.

owszem masz licencję na jednego fizycznego sinusbot’a w którym możesz odpalić 8 instancji a nie że masz licencję na 8 fizycznych botów

na boty z dockera nie dawałem licencji

Jeżeli masz vps KVM użyj tego poradnika: Instalacja SinusBot'a przy pomocy Dockera na VPS KVM

Zapraszam do zapoznania się z nowo powstałym tematem, myślę że będzie lepszym rozwiązaniem: