Dodatkowy subdział na forum czyli "Poradniki Społeczności"

Geneza

Powód dodania nowego subdziału do działu Poradniki jest oczywista coraz więcej nowych użytkowników zaczyna tworzyć swoje półamatorskie poradniki.
Każdy chce aby jego poradnik był jak najlepszy lecz nie zawsze się to udaje większość z nich trafia do moim zdaniem na ten moment nieodpowiedniego działu Poradniki, Konkurs

Propozycja

Dlatego chciałbym zaproponować nowy subdział dla strefy Poradniki o nazwie: Poradniki Społeczności
Gdzie każdy użytkownik z TL0 mógłby napisać swój własny poradnik bez niepotrzebnego zamieszania i wrzucania wszystkich poradników tzn. Konkursowych, Społeczności do jednego wora.
Odpowiednie poradniki oczywiście byłyby przenoszone do odpowiedniego działu jeśli społeczność zaproponuje przeniesie takiego poradnika.

Z góry zakładam katastrofę :kappa:

Sam pomysł jest dobry.
Według mnie można zrobić kategorię np. do rozpatrzenia. Wtedy, osoba z odpowiednimi uprawnieniami mogłaby odrzucić albo przenieść takowy poradnik do odpowiedniej kategorii.

Ja bym zmienił na tl2, ale sam pomysł popieram :slight_smile:

Nie będzie tak źle zawsze można zwiększyć wymogi co do LVL
Jednak lepiej żeby każdy mógł pisać w takim temacie co zmniejszy zamieszanie w Poradnikach bo tak na prawdę to nie wiadomo co robić z takimi poradnikami które zostały napisane na “szybkiego” bądź nie nadają się do ogólnego działu Poradnik

EDIT1: Jednak każda twórczą dyskusję i propozycję popieram :slight_smile:
EDIT2: Wiadomo jednak, że takie poradniki które zostały napisane na “szybkiego” co tak na prawdę nic nie wnoszą będą za pewne trafiały do działu Zombie

Kolejna kategoria generuje kolejne problemy. Póki co porządki na forum z mojej strony zostały wstrzymane ze względu na wycofywanie węzłów ovz. Dumna z tego nie jestem, bo jak patrzę na #administracja to sumienie gryzie że tak leży i jeszcze nie jest otagowane i przesiane.

Mój plan zakładał że konkursowe poradniki które nie trafią ostatecznie do kategorii #poradniki mają dwie drogi: albo #zombie albo #off-topic, tak aby wykorzystać te kategorie co są i nie tworzyć następnych.

Po długim biciu się z myślami oddzielna kategoria wygrała. Po przeanalizowaniu co będzie się działo jak zacznę wrzucać rzeczy w offtopic wyszedł mi wynik gorszy niż po prostu osobna kategoria na takie rzeczy.

Kategoria #poradniki-spolecznosci już działa, pozostało mi przypisać do niej tagi aby nie dział się tam dziki zachód z nimi :stuck_out_tongue: