Do zamknięcia

Temat do zamknięcia, serwer jest już nieaktywny.

Nie wiem, czy “Innowacyjność nas nie boli” to dobre hasło reklamowe dla serwera, który nie ma nawet automatycznego sklepu i żeby coś kupić trzeba dzwonić lub pisać do właściciela.

To jest tymczasowa opcja, niedługo sklep będzie już w automatycznej wersji, hasło “innowacyjność nas nie boli” ma pokazać, według nas dwie innowacyjne funkcje wyróżniające się od innych serwerów.
Do tego chciałbym dodać, że serwer nie wystartował i aktualnie i tak sklep jest niedostępny.
Pozdrawiam!

mnie to tak trochę odstrasza darmowa domena, przy większym ruchu może magicznie zniknąć :thinking:

Domena była darmowa przez pierwszy rok, następny rok został już normalnie opłacony.

W dalszym ciągu jest to domena która będzie traktowana przez graczy i wyszukiwarki jak śmieć.

Masz rację, domena w przyszłości zostanie zmieniona na inną, prawdopodobnie będzie to “.eu”, bądź “.pl”.

Start już dzisiaj o godzinie 16:00 :wink:

Co według Ciebie jest innowacyjne na Twoim serwerze? Sądziłem, że prezentacja mi to zaprezentuje jednak nie widzę tutaj nic nowego w porównaniu do innych serwerów.

Może troszkę lepszy spawn na lobby, lub dopracujcie ten, bo nie jest taki zły?
Może troszkę większy render-distance na lobby, bo taki widok jak na zdjęciu niżej nie jest zbyt ładny?
Może troszkę lepsze dopasowanie kolorów do wiadomości na czacie, bo totalnie do siebie nie pasują?

Miałeś dostęp do Lobby, gdy serwer będzie aktywny to poznasz te cechy.

1. W jakim sensie lepszy? Według graczy jest całkowicie dobry.
  2. Na Lobby mamy przeznaczone mało zasobów, by nie obciążać głównego serwera, prawda widok nie jest ładny i postaramy się to w przyszłości zmienić.
  3. Dopasowanie jakieś zachowane jest ciemno niebieski, szary i jasno niebieski to główne kolory dekody

Pozdrawiam!