Depesza do kamcio96

Dostarczam przesyłkę do @kamcio96 , jak coś to nie zaglądałem na przesyłkę, ale coś kojarzę nick odbiorcy. Wiadomość znajdziecie na tej kartce, ja muszę lecieć.

Nr 001
Od: @SystemZ
Do: @kamcio96  
Nadano: 09.05.2016
Status: Jawny (do publiki)
Temat: Rejestracja na forum

Drogi obywatelu @kamcio96!
Zauważono twoją obecność na forum od wczoraj lecz obywatel nie napisał żadnego obwieszczenia.
Zaleca się daleko idącą ostrożność wobec ludu oraz zwiększenie swojej efektywności w przywitaniu się ze społecznością ze 0% do 100% w najbliższym możliwym terminie.
Pozwoli to na daleko idące korzyści w postaci rozwijania forum.

Administracja

Aha. Nie ma tutaj czegoś takiego jak pw?

Co takiego? Ja? Czemu ja?

Ja się wypowiem jak będzie do tego czas i okazja :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Jest :kissing_heart:

Ale SystemZ ma jakiś zamysł w tym, że publikuje takie listy właśnie do wglądu dla wszystkich. :slight_smile:

Czyli mam się czuć wyróżniony? :smiley:

Tak :smiley:

Czuj sie jak chcesz, ja tam chyba za tym pomysłem nie nadążam…

Chyba, ze chodzi o to, że Pan Michał chciał, by teraz każdy sie przedstawiał w kategorii przywitań i bedzie takie watki tworzył … Ale nie wiem…
Mnie jeszcze tak nie wyróżnił :sob:

Owszem, jest PW ale jego się używa jeśli chcesz aby widziała to jedna osoba.

Zerkam regularnie na listę nowych użytkowników i pomyślałem że zrobię powitania trochę od tyłu dla tych co bardziej kojarzę po nickach a nie zdążyli jeszcze nic napisać.
Nie chciałbym być postrzegany jako kolejny admin forum który nie istnieje i się nie udziela lub gada tylko z wybranymi. Wręcz przeciwnie, jestem tak jak reszta na forum, jedyne co mnie różni to że dbam o porządek.

Chciałem po prostu się przywitać, nie sądziłem że to coś złego :slight_smile:

Tak jak wspomniałem chciałem spróbować “odwrotnego” przywitania.
Zerknijcie sobie jak wygląda depesza, mi kojarzy się PRL i tak stylizowałem ten post.
Jeśli nie wywołało tu choć uśmiechu że to wygląda fajnie to wybaczcie, po prostu użyłem pomysłu który wpadł mi do głowy.

3 polubienia

Uśmiech oczywiście był, dzięki za przywitanie :wink: