Cześć!

Siemka! Bawię się już tydzień forum ale dopiero teraz się witam : P. Jestem gamerem głównie konsolowym bo na moim kompie nic nowego nie pójdzie. Specyfikacja kompa:
AMD Athlon II 2X 260
Integra Radeon 3000
4GB RAMu
Jakaś płyta główna od ASUSa
Jakiś zasilacz
I jakiś monitor LG Flatron.
Bawię się serwerami Minecraft, byłem włascicielem własnego, pomocnikiem ( o czym mogą zaświadczyć ludzie z MaRPG gdzie przez 2 dni pomagałem i za jakiś czas znowu będe pomagał ) moderatorem, administaratorem i innymi (jeśli kogoś takiego szukacie to się zgłaszam). Pierwszą PCetową produkcją w jaką grałem to któraś cześć DIZZiego. Uczę się programować w C# żeby bawić się Unity. Jestem uzależniomy od pizzy, miodu i czarnych oliwek. Pisze to głównie dlatego bo na forum nic się nie dzieje. Cóż, to tyle, dziękuje za uwagę : P

Albo jestem nudny i nikt nie odpisuje albo nikt nie czyta forum :frowning:

Jestes nudny i nikt nie odpisuje :hugs::blush:

Witaj @koweq

3 polubienia

Jest weekend i jest ciepło - główne przyczyny czemu nic się nie dzieje. Niektórzy mają życie poza pixelami ;p

Witaj na forum i baw się dobrze :slight_smile:

1 polubienie

Ci którzy budują MaRPG nie mają życia poza pixelami :wink: @Marcoral @Xepio @kacper_o @patryks siedzą tam po 6 godzin :wink:

Oj tam bywały momenty gdzie i ja siedziałem po 10 godzin i odwalałem jakieś rzeczy, to to jeszcze nie jest takie złe.

Po mimo tego, że lepiej jest spędzić czas na dworze lub iść gdzieś ze znajomymi ;). Szczególnie, że pogoda dopisuje.

@koweq Mała poprawka… Nie siedzimy po 6h tylko po 12:)
Pozdrawiam:D

2 polubienia

Witaj koweq! ;D

Poprawka

1 polubienie

Granie po kilka godzin, to było fajne. Życie 20+, zwłaszcza tuż przed obroną wygląda tak: spanie, jedzenie, wypróżnianie, seriale i przygotowanie do obrony. W różnych proporcjach w zależności od tego jak bardzo nerwy dopadają ;d

Niech etap grania po kilka godzin dziennie trwa jak najdłużej. Potem to tylko obowiązki, podatki i inne nieprzyjemności.

1 polubienie

Ejj! Ale afczenie sie nie liczy :wink:

To, że na serwerze afcze, nie oznacza, że nic nie robię :smile: Większość rzeczy, które robię, nie widać gołym okiem na serwerze (prócz podziemi zamku, które były odskocznią od tych wszystkich linijek kodu) :smiley:

3 polubienia

Żartuje sobie przecież :slight_smile: . i tak dużo czasu pokładacie w ten serwer. Ale niszczenie podczas afczenia serwerów EasyHC nie jest dobre :wink: ( jak ktos nie wie o co chodzi zerknąć na prezentację MaRPG na MPCForum)

Ile ma wyświetleń [prezentacja]?

Nie wiem : P

Od kidy masz nową miniaturkę na forum? Jeszcze niedawno miałeś domyślną :wink:

Z tym niszczeniem serwerów EasyHC to oczywiście żart, chociaż u nas na TSie istotnie są one przedmiotem wielu żarcików - widzieliśmy prezentacje, w których właściciele takowych chwalili się, czego to u nich nie ma - survival, gildie, skyblock, questy, minigry i wiele więcej - wszystko to na jednym serwerze “aby nikomu się nie nudziło” :smiley:
Więc teraz za każdym razem kiedy któryś z nas zaprezentuje reszcie efekt swojej pracy, może być pewien, że reszta skwituje to osławionym już zdaniem “Było na EasyHC”. Niezależnie, czy chodzi tu o nowy system autoryzacji, panel ze zgłoszeniami, forum, zrobienie customowego silnika damage’a czy nawet zbudowanie czegoś :grin:
Kiedy zatem po przesiedzeniu kilkunastu godzin nad zrobieniem czegoś dowiaduję się, że było to na EasyHC naprawdę mam ochotę wrzucić je wszystkie do gazu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Prezentacja niedawno przekroczyła próg 3,5 tys. wyświetleń.

Kacper_o błagał nas chyba z tydzień o nią, więc mu zrobiliśmy. Tak było… :laughing:

1 polubienie

Chyba mnie alzheimer łapie, bo nie pamiętam, żebym o cokolwiek prosił:D

Cicho tam :smiley:

1 polubienie

Robi się drobny offtop :frowning:

To może dodam że jestem redaktorem tego fanpage-https://m.facebook.com/serwermarpg :wink: