CuriousCraft - SkyBlock + Gildie

Podaj mi w takim razie jeden taki temat.

I lądują w odrzuconych, a społeczność jasno wyraża się na temat takich pseudo unikalnych serwerów, które wyróżniają się jedynie nazwą xD

SP24, BestMINE.
DoreK, tutaj raczej nie masz serwera różniącego się tylko nazwą, więc dziwi mnie twoje drwienie z unikalności.

Zacznij czytać ze zrozumieniem. Mam na myśli następujące serwery:

Jak tak patrzę, w Zamknięte jest większość serwerów RPG, oraz RealLife. Wszyscy zostaliśmy oczarowani prezentacją, planami, a z tego co widzę, to tylko jeden serwer jest tworzony, a reszta nie wypaliła. Dlaczego? Bo ludzie piszą, by zaciekawić, aby tylko nawiązać współpracę, a nie patrzą, że np. czegoś nie będą w stanie zrobić. Tutaj jest może mniej skomplikowanych pluginów, ale są za to większe szanse, że inwestycja LVLUP się uda. SkyBlock i Gildie to dość często spotykane rzeczy na serwerach i zapewne to was zniechęca, ale jeszcze nigdy nie były połączone, w sposób, który ma zamiar wykonać CuriousCraft.

Ale nie rozumiesz tego, że LVLUP celuje w unikalność a nie w stare, odświeżone tryby? Projekty które są w odrzuconych to głównie RPG/RL, ponieważ jest ich bardzo mało i są marnie wykonane. Porażki tych projektów to nie są problemy techniczne, a argument “bo jest łatwe do wykonania” jeszcze bardziej mnie zniechęca :face_with_thermometer:

Być może po prostu nie umiesz nam tego przedstawić tak, abyśmy to zrozumieli.

Co do przedstawienia, miałem nadzieję, że każdy to zrozumie, być może się myliłem, chociaż zrozumieć takie rzeczy jak: Brak defaultowego świata, tylko wszystko w powietrzu, gildie na wyspach, przemieszcza się elytrami, albo się buduje z jednej gildii na drugą - myślałem, że nie jest trudno zrozumieć coś na tej zasadzie. Opisałem raptem najważniejsze rzeczy dodane do gildii. Niezbyt rozumiem również to, że piszesz o starych, odświeżonych trybach - Gildie na wyspach to unikalna rzecz, ponieważ nigdzie indziej tego nie ma, i ma to sens, jeśli obok tego dodamy SkyBlock.