Blokada serwera VPS

Mój serwer VPS został bez powodu zablokowany! Jak go odblokować uważam że był to atak botów przez co mógł skoczyć ping serwera. Albo coś innego jeszcze w każdym razie został zablokowany w linku którym dostałem jest data 2018.06.07 05:25:22 CEST. Na serwerze nic nie było robione praktycznie bo to co miało być zrobione zostało zrobione i od kilku dni wchodzone było tylko na konsole serwerów. Pomocy!

Tutaj nic ci nie pomożemy w tej sprawie.
Napisz ticket w panelu.
Ze swojej strony polecę ci jedynie lepsze zabezpieczenie serwera. Na ten temat znajdziesz tutaj wiele wątków.

Ten wątek może Cię zainteresować Nic nie zrobiłem a mój VPS naruszył regulamin i został zablokowany

Czytalem juz to i mysle ze to mogl byc atak ddos np bo na zalaczonym linku jest kilka adresow ip i wszyskie o tej samej godzinie

Co nie zmienia faktu, że tutaj nam nic to nie da.
Czy napisałeś ticket?

Jeśli to był atak kierowany w ciebie - to nie powinno być blokady. Blokada jest nakładana kiedy to twój VPS łamie regulamin. Najpewniej miałeś słabe zabezpieczenia, co doprowadziło do włamania się na niego.

@Infinity Jeżeli to był ddos to wtedy vps mógł zostać zablokowany z powodu zbyt dużego zużycia sięci/procesora.

To, że na hostingach krzakach jest tak, nie znaczy że tutaj tak jest. Nie spotkałem się do tej pory z czymś takim po stronie LVLUP (ani OVH), ale może @SystemZ też dla potwierdzenia to napiszę jeśli może :smiley:

Informuje cię że ja za takie coś dostałem za to że ktoś ddosował mój serwer :wink:

Tak przy okazji co do tematu blokady.