Bany w czerwcu 2018

W tym miesiącu nagrodzeni zostają:

Użytkownik @WerseN zostaje zbanowany na 30 dni za wielokrotne obrażanie użytkowników i zaburzanie porządku na forum

image

mam nadzieję że przeczytał jeszcze co do niego pisałem :smiley:

Konto @ThePittdroid otrzymuje permanentna blokadę, ponieważ jest multikontem @pittdroid. Wyjątkowo drugie konto nie zostanie zbanowane, ponieważ na pierwszym koncie aktywność była prawie miesiąc temu (mimo, że logowanie jeszcze dzisiaj). Niska szkodliwość. :man_shrugging:

Hej! Załozylem nowe konto dlatego ,ze nie moglem nic pisac. Najeżdżając na przycisk “nowy temat” mialem znak ze nie mozna. Zalozylem 2 konto w celu sprawdzenia czy mam bana czy cos jest nie tak. Teraz juz na zadnym pisac nie moge. Dzieki!

Gdybyś miał bana to byłoby to widoczne na Twoim profilu. Takiej informacji nie da się pominąć, po prostu użytkownicy z niskim poziomem zaufania mogą pisać mniej. Multikonta są na tym forum zakazane co zostało wyjaśnione w regulaminie forum. To nie jest tak że moderacja biega i banuje bez powodu.

Raczej możesz skoro widzę tą wiadomość :thinking:

Nie ma za co, proszę czytać regulamin.

Nie moge napisac NOWEGO Tematu :wink:
Edit: Wczesniej moglem

Proszę o utworzenie wątku ze screenami w kategorii #forum, przyjrzymy się temu bliżej.

Czasem i mnie dopada brak logiki :sweat_smile:
Poproszę o screeny w tym wątku, wtedy któryś z moderatorów wydzieli te posty do osobnego wątku.

Tytuł kolejnego zbanowanego w tym miesiącu otrzymuje @SeeNTIX. Przez najbliższe dwa tygodnie nie zobaczymy tego użytkownika.
Forum nie popiera piractwa/łamania praw autorskich i łamania regulaminu usług.
Wątek: Problem z serverem teamspeak

Użytkownik @heditox otrzymuje permanentna blokadę na forum oraz discordzie za promowanie używania pirackiego oprogramowania forum oraz niewłaściwie zachowanie (wulgaryzmy, brak chęci do zaniechania nielegalnych działań).

Bany w lipcu 2018

Ten temat został automatycznie zamknięty po 24 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest możliwe.