Bany na rok 2018

Luty

Wątek przedstawia użytkowników “nagrodzonych” w miesiącu lutym roku 2018.

Regulamin

Użytkownik @xEwald otrzymuje bana na 7 dni. Nic nie wnoszące, prowokujące posty nie będą akceptowane na forum.

5 polubień

Użytkownik @Reedzev otrzymuje bana na 5 dni. Tworzenie postów nie na temat mających na celu prowokacje(?) wprowadzenie negatywnej atmosfery na forum nie będzie akceptowane.

5 polubień

Użytkownik @NoobLenny otrzymuje bana na 5 dni. Tworzenie zbędnego ruchu w wątku jest nie potrzebne i nie mile widziane.

6 polubień

Użytkownik @anon10657637 decyzją administracji wygrał bana na 14 dni. Kolega miał już jednego bana, stąd też wydłużony czas drugiego. Powodem nałożenia blokady jest nieprzestrzeganie zasad wypowiedzi przyjętych na forum. Wypowiedzi mające na celu skłócenie społeczności . "Krytykuj pomysły, nie osoby"

5 polubień

Użytkownik @DoreK decyzją administracji otrzymał bana na 14 dni. Od pewnego czasu posty wysyłane przez użytkownika bywały irytujące / wprowadzały negatywną atmosferę na forum. Dziś ten kielich goryczy przelał się (m .in) w wątku: MC-DCraft.pl | Survival z wieloma możliwościami! .

3 polubienia

Użytkownik @idailygaming otrzymuje bana na 7 dni. Na forum nigdy nie będą akceptowane bluzgi kierowane do innych użytkowników. Ban za treść tego posta: OPTHH - Twoje najlepsze radio online! Codzienna dawka muzyki! Darmowe internetowe radio! .

W ferworze wczorajszej pracy zapomniałem interweniować w tej sprawie. Dziękuję za przypomnienie @LinGruby .

4 polubienia

Marzec

Regulamin:

Nagrodzeni banem użytkownicy w marcu 2018 to:

1 polubienie

@AidisProPlayer na 7 dni za ciagle doublowanie wątków, postów (temat kolejkowego systemu zamówień VPS).

4 polubienia

Pierwszego dnia wiosny użytkownik @Entrone otrzymuje bana na 7 dni. Zaśmiecanie forum oraz tworzenie różnego rodzaju prowokacji, nie będzie akceptowane na tym forum.
Mimo mojego ostrzeżenia, dalej zaśmiecał wątek SunNight.pl - Publiczny serwer TeamSpeak3 dlatego przyznaje mu tę nagrodę.

8 polubień

Użytkownik @MANIAKXBOMBA (nowe konto: @M4NIEK_YT) otrzymuje bana na 30 dni, nowe konto otrzymuje permbana.
Każde stworzone multikonto, które da się udowodnić za pomocą tego samego IP, czyli 1 nowe, niezgłoszone nam konto = 1 miesiąc ciszy na pierwszym stworzonym koncie).

2 polubienia

Muszę przyznać marzec chyba bardziej ruchliwy dla forum, a to jeszcze nie jego koniec :smiley:

2 polubienia

Nagroda w postaci 30-dniowego bana wędruje do @Blejdzik za utworzenie drugiego konta bez wiedzy i zgody obsługi forum.

Drugie konto zostało usunięte. Uprasza się o zachowanie umiaru w kontach na forum.

4 polubienia

Użytkownik @NoobLenny otrzymał bana na 2 tygodnie. Po mimo wielu ostrzeżeń administracji szkodnik prowokował i spamował. Nie będzie tolerancji takiego zachowania.

8 polubień

@Lolek otrzymuje bana na tydzień za bycie toksycznym w stosunku do innych użytkowników. Użytkownik nie wnosił od początku istnienia swojego konta praktycznie żadnego wkładu dla społeczności forum.

3 polubienia

A to ja myślałem że lubię się mocniej rozkręcić, a tu jednak słaby jestem :< Gratulacje dla ekipy forum, dobra robota :wink:

Kwiecień

W tym miesiącu nagrody otrzymują:

1 polubienie

Użytkownik @multiand (nowe konto: @Mateusz) otrzymuje bana na 30 dni, nowe konto otrzymuje permbana.
Multikonto zostało użyte do wystawienia sobie pozytywnej opinii serwera teamspeak tutaj.

30-dniowy ban wędruje do @MatiTM za utworzenie drugiego konta (@Vard) bez wiedzy i zgody obsługi forum.
Drugie konto zostało usunięte.

5 polubień

Ban na 90 dni dla @NoobLenny za działanie na szkodę społeczności, między innymi liczne prowokacje.

9 polubień