BANANOWY SERWER - czyli prosty serwer Minecraft!

Tagi: #<Tag:0x00007f2add49af20> #<Tag:0x00007f2add49adb8>

A co to takiego?!

bananowyserwer.xyz to prosty serwer Minecraft na zawsze* najnowszą wersję gry.

Co tam można robić?

No ogólnie to chodzić do przodu, do tyłu :kappa:
A tak na poważnie: jest to serwer typu survival, czyli taki tryb jednoosobowy, ale online i to z innymi osobami. Dodatkowo możemy korzystać z zabezpieczeń przed innymi co diamentów nie umiejo kopać bez x-raya (po prostu dziady i tyle :kappa:).

Oke doke, jak tam wejść?

Ano tak po prostu, wklep sobie bananowyserwer.xyz i tyle.
Musisz mieć wersję 1.15.2.

Bany po śmierci, brak teleportu?

OCZYWIŚCIE… ŻE NIE.
Wszystko jest :kappa:

Gdzie to się można z wami skontaktować?

A, o tu:

* - o ile będzie silnik typu PaperSpigot na takową wersję

2lajki

klonkurencja jakaś nie polecam
Polecam bo banan, mimo że nic nie będzie to i tak będzie fajnie. Jestem zainteresowany udziałem w becie :thonking:
:kappa:

1lajk

<kappa>
Jestem zainteresowany udziałem w becie, bo w niej chyba jestem. A poza tym to serwer jest ok tylko administrator rzucał jakieś diamentowe narzędzia i żelazne zbroje na start które i tak wyrzuciłem do ognia w pierwszym lepszym momencie bo nie korzystam z ułatwień w hardkorowych grach. Taki hypixel z mniejszym pingiem. :kappa: :kappa:
</kappa>

Serwer polecam, nie laguje, ma jakieś tam proxy i chyba temu nie laguje, Tylko na alfie banan zapomniał coś przełączyć w konfiguracji, jakieś tam kompresowanie pakietów i jak to zmienił to grało się super ;dd

Cichaj pan, jak pan będziesz kompresował pakiet, który został skompresowany wcześniej już trzy razy, to będziesz pan wiedział o co chodzi :kappa:

1lajk

Gitówa
</koniec recenzji>

<offtop>Gitówa przez gituwaa nie ówa jak coś</offtop>

Podbijam.

Dalej szukamy osób chętnych do udziału w β-testach!

Chętnych zapraszam na PM.

profesjonalizm sam w sobie ;d

1lajk

Aktualnie nic więcej nie mogłem zrobić, nie zapisał się pan do betatestów :kappa:

I ten ban to bardzo delikatny jest :kappa:

4lajki

Akurat ten ban jest idealnym przykładem pełnego profesjonalizmu i dojrzałości w prowadzeniu serwera. Szanuję @DBanaszewski :ok_hand:

5lajków

STOP!

Nabór do betatestów został zakończony, mamy na stanie 10 osób, z czego się bardzo cieszę =)

Kiedy start?

Tego jeszcze nie wiemy, szlifujemy wszystko co się da, być może już za tydzień.

Będą jakieś rangi typu VIP?

Nie. Nie będzie takich rang, ale będzie można wsprzeć serwer przy pomocy różnych środków płatności.

Będą cuboidy?

Po dłuższym zastanowieniu jednak będą.
Czemu? Skoro serwer ma być taki typu survival, to niech będą. Nie każdy będzie musiał się bić z kimś innym.

Będą bany po śmierci?

Tak.

Ale wait, skoro serwer survivial to po co bany po śmierci?

W realnym życiu survival to walka o przetrwanie. Ugryzie cię jadowity wąż, do szpitala ok. 600km. Po pewnym czasie padasz jak Steve bez pancerza i tyle (:kappa:).

Bany nie będą zbyt długie, zastanawiamy się między 1h a 30 minut - może chcecie mniej/więcej? :wink:

Czy to oznacza, że serwer będzie typu Hardcore?

Można niby go tak nazwać, ale prawdziwy Hardcore byłby, gdyby po śmierci dostawałoby się permbana :kappa:

Mam więcej pytań…

Zadaj mi je na PM lub niżej :slight_smile:

2lajki

A czy na serwerze będą dodane banany?

Byłoby to możliwe, ale raczej tak nie będzie =(

Wygląda jak bany na serwerze EasyHC :worried: Proszę albo je usunąć albo wydłużyć

Wydłużyć na ile? :thinking:

No to już kwestia do uzgodnienia, wiadomo - tydzień to za dużo na mały serwer ale 30 minut to też żart :worried:

Ostatnie testy!

Tak, kończymy już prace nad serwerem, zostały nam RC-testy.

Co to RC?

Odpowiedź znajdziesz tutaj :slight_smile:

Kiedy start serwera?

26/08/2019r. 17:00, godzina może ulec zmianie z przyczyn niezależnych ode mnie :stuck_out_tongue:

To jak z tymi banami po śmierci?

Przez pierwsze trzy dni serwera, ban będzie trwał 12 godzin, potem 48h.

To jak z tymi cuboidami?

Aby ograniczyć pewne naruszenia, uzyskanie cuboidu będzie polegało na ściągnięciu do siebie Administratora, który po wcześniejszej ocenie przyzna cuboid lub nie.

Jak będzie wyglądać PVP?

Sam mechanizm walki będzie podobny do tego sprzed 1.8.
Tarcze zostają, delay użycia np. miecza zostaje zmniejszony do prawie zera.
Jeżeli ten pomysł się nie przyjmie, wrócimy do normalnego PVP, z >1.8.

Będzie spawn?

Nie. Gracz po pierwszym wejściu/śmierci zostanie przeteleportowany w losowe miejsce na mapie.

Będzie można się teleportować do gracza?

Nie. Zostaje piechota i nic więcej.

Można handlować, jest oficjalny sklep na serwerze?

Handel dozwolony, nie ingerujemy w sprawy handlu na serwerze, nie ma oficjalnego sklepu na serwerze.

Jak będzie można się połączyć z serwerem?

W przeddzień startu serwera podam adres, przez który będzie można połączyć się z serwerem.

Serwer będzie non-premium?

Nie. Serwer będzie wspierał tylko konta premium.

Mam więcej pytań…

Pisz je niżej, chętnie odpowiem :stuck_out_tongue:

3lajki

Polecam!

2lajki

@AlfaCode :rage: :kappa:

Też polecam bo bunan to dobry człowiek.

4lajki

Dzień do startu!

Teoretycznie zostało mniej niż 1 dzień do startu, także muszę wywiązać się z obietnicy.

Adres serwera

bananowyserwer.xyz

Wersja serwera

1.14.4

Kiedy start?

26/08/2019r. 17:00

Będziemy czekać na Was!

4lajki