Awarie 09.11.2017

Fajny pomysł w v3 powinno być dodane :smiley:

Utworzył bym to jako temat w kategorii #panel-v3:propozycje
(Lub Moderator by przedzielił), można by się dokładniej wypowiedzieć :slight_smile:

http://status.lvlup.pro/hosts.json

Ja rozumiem, ale mówię tu też osobno o bazie danych oraz emailu - nie zawsze jak padnie baza to pada całe w2 np.

w sumie to jak już zależy ci na sprawdzaniu czy baza działa, to pewnie masz do niej dostęp, więc nie problem sprawdzić czy działa i podjąć akcje :thinking:

Wolałem stworzyć aplikacje która nie polegała by na łączeniu sie z nią za każdym razem, pozatym, to ze ja mam błąd nie oznacza ze baza siadla. Może np. byc tak, ze baza dziala poprawnie a to bardziej błąd po mojej stronie lub po drodze. No ale cóż jak nie da sie zrobic to nie xD

Dac się da, ale myślę że tutaj indywidualnie właśnie lepiej z faktycznym działaniem bazy dla nas, bo czy ogólnie działa to takie mniej użyteczne wykrycie.

jak chcesz sprawdzić czy baza danych działa to musisz mieć do niej dostęp ,a skoro masz dostęp to dlaczego tego nie sprawdzisz ?

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany)