AvatarServ - Moc magicznych emocji w zasięgu kliknięcia

Witam wszystkich!
Chciałbym wszystkich poinformować, że serwer AvatarServ.pl ma się dobrze i rusza z EVENTEM ŚWIĄTECZNYM! Razem z nim wchodzi wersja serwera 1.1.
Oto nowości jakie ostatnio zostały dodane:

• Zmieniliśmy spawn na Świąteczny. Oto screen

-Dodaliśmy specjalne zadania EVENTOWE dostępne u ŚNIEŻYNKI
    -Dodaliśmy specjalne ukryte zadanie
    -Naprawiliśmy tabelkę ruchów! Teraz powinna działać normalnie
    -Dodaliśmy TUTUŁY! Za wykonywanie misji oraz innych czynności można przyznać sobie tytuł. Wszystko pod komendą /ja
    -Można sprawdzić ile czasu spędziło się grając na serwerze. Do tego można zdobyć nagrody grając wystarczająco długo. Komenda /czas
    -Dodaliśmy kilka nowych ruchów oraz opisy do nich
    -Dodaliśmy specjalne misje na lotnie, papugi oraz skrzydła!
    -ItemShop został ulepszony i działa przez stronę serwera
    -Mamy własne WIKI! Wszystko jest dostępne na stronie: pl.avatarserv.wikia.com
    -Dodaliśmy w końcu osobne forum serwera dostępne na stronie serwera
    -Totalna AMNESTIA! Wszystkie bany zostaną zdjęte.

Wszystkie te zmiany wchodzą dnia 22.12.2017 o godzinie 18:00 w życie. Niektóre z nich wprowadziliśmy już wcześniej, lecz dopiero teraz o nich informujemy. (Po drodze był event helloween…)

Mam nadzieję, że dobrze będzie wam się grało.

Pozdrawiam
Administrator AvatarServ - MrMaxim3

Już wkrótce przedstawimy wszystkie zmiany z ostatniego miesiąca, a jest ich sporo!
W tym najnowsza aktualizacja dodająca w końcu 80-ty czar!

1 post przeniesiono do wątku: AvatarServ - Dyskusja, zgłaszanie błędów, pomysły

W imieniu części społeczności forum - składam oficjalną petycję o zerwanie współpracy z serwerem AvatarServ.

lvlup.pro jako firma hostingowa nie powinna sobie pozwolić na utrzymywanie martwych projektów, które tylko generują koszty, a nie przychody.

Chcemy, aby współpraca nie oznaczała tylko wynajęcia serwera i tyle. My, jako społeczność, oczekujemy rezultatów. Pojawiły się one na początku, ale powoli wszystko wygasało.

Projekt stracił tą swoją wartość, jaką miał na początku, inaczej - projekt umarł.
lvlup.pro celuje w unikalność, a projekt takową stracił - od czasu powstania projektu upłynął równy 1 rok i na pewno powstał jakiś zbliżony projekt.

Jeszcze raz proszę o analizę tego projektu i zerwanie współpracy.

Pozdrawiamy,
społeczność forum
@Wojtek
@DoreK
@PLBananek
@bopke
@IceMelt
@_an0
@PolishRoXoR
@liamdj23

Oznaczam tutaj administratorów forum i osoby zdolne do zerwania współpracy - @SystemZ, @Aylin

Popieram!

Także, Popieram!

Popieram.

Wybaczcie, trochę przespałem jedną rzecz.
Projekt jest już samodzielny i nie jest opłacany przez lvlup od 10.03.2018 więc już spory kawałek czasu.
Zaktualizowałem odpowiednio kategorię i zamykam wątek oraz współpracę.

Mój błąd że nie zamieściłem tej informacji wcześniej, zwyczajnie zapomniałem i mam nadzieję że nie macie mi tego za złe.

Jak sami pewnie widzicie niezbyt często zaglądam w kategorię współpracy gdyż min. liczę na sporą samodzielność projektów, nakazywanie co kto ma robić to sądzę zły pomysł skoro kategoria jest po to aby rozwijać kreatywność twórców, nie lubię się narzucać.