AvatarServ - Moc magicznych emocji w zasięgu kliknięcia

W końcu jest już 95% to może szybko się pojawi no chyba że po tym będzie termin otwarcia długi :slight_smile:

gracz73645293 czuje że to potrwa 3 dni jak dojdzie do 100% bo to wolno rośnie

Wiem arti391 na początku jakoś szybciej szło teraz co 2% lub co 3% ale kiedyś dojdzie :slight_smile:

mam taką nadzieje ale jak będzie 100% to jeszcze kilka dni będzie czekać by serwer udostępniono graczą

No i właśnie o tym pisałem :slight_smile: Że może być teramin otwarcia długi

Wchodzę sobie na moją poczte onet, patrze, a tam widomość od trollcrafta, że zamian za te pieniądze wydane na magicu dadzą mi SVipa na 30 dni i przepraszają. Tak sobie pomyślałem że kłamią wchodze na trollcrafta a tam ranga SVip :slight_smile: Nie wiem co im się stało.
A i mam nadzieje że Avatarserv będzie jak najszybciej :slight_smile:

Widze że nie możecie sie doczekać…
Podzrawiam :wink:

cześć mam dla was ankiete jaki żywią wziaść na magic w wersij 1.12 oto link http://www.strawpoll.me/13650264

O nie dlaczego 99% mogilście dać już te 100% xD ale nie serio 99% to można powiedzieć że to samo jak np 97%, 98% bo
i tak trzeba czekać :stuck_out_tongue:

Mogliśmy się tego spodziewać

Wstyd po prostu wstyd!!! :slight_smile:

SERWER GOTOWY! Zapraszamy wszystkich chętnych na 3 dniowe BETA TESTY!
Data rozpoczęcia testów: 11 Sierpnia o godzinie 19:00!
Pamiętajcie, że serwer będzie działał na wersji 1.12.
Do zobaczenia w świecie pełnym magii!

Stworzyliśmy też na tą okazję specjalny temat na forum LVLUP, gdzie będziecie mogli zgłaszać błędy, bugi oraz prowadzić dyskusję.

A oto link: AvatarServ - Dyskusja, zgłaszanie błędów, pomysły

(Jeżeli jest jakiś dobry admin, to niech zrobi jakieś ładne przejście do tego tematu. DZIĘKI!)

3 posty przeniesiono do wątku: AvatarServ - Dyskusja, zgłaszanie błędów, pomysły

ok tam zapytam

22 posty przeniesiono do wątku: AvatarServ - Dyskusja, zgłaszanie błędów, pomysły

Start BETY za już dzisiaj o 19:00! Zapraszamy wszystkich chętnych!

IP: AvatarServ.pl lub 178.33.50.68

##Uwaga Ważne!
Przeczytaj przed pisaniem kolejnego posta

Autor wątku, twórca projektu - @mrmaxim3 prosił aby wszelkie opinie, komentarze, pytania … oraz inne sprawy związane z serwerem trafiały do tego wątku. Uszanujmy tę prośbę i piszmy w jednym, wyznaczonym do tego wątku.

Na forum powstał straszny bałagan, użytkownicy zaczęli dublować posty w dwóch miejscach zupełnie bez celu. Zostawmy ten wątek.

Wszelkie sprawy niech trafiają tutaj:

spiochy 20 po 9

Nah, czytać nie umiesz? Czy nie widzisz posta nawet kiedy jest cały złoty i ma wielkim boldem napisane “uwaga ważne! przeczytaj przed pisaniem kolejnego posta”?