AvatarServ - Moc magicznych emocji w zasięgu kliknięcia

@gracz73645293 Przepraszamy za nich, między innymi dlatego też zrezygnowaliśmy z współpracy.

Ale to nie jest wasza wina nikt z was nie powienien przepraszać :slight_smile:

Dlaczego mają oddawać kasę? Żaden serwer nie oddaje w takim przypadku kasy, ewentualnie zwraca zakupione rangi na kolejnej edycji. Taka sprzedaż i tak jest niezgodna z EULA.

Poza tym oni brali kasę z ich rang, a ci utrzymywali serwer. Był to jeden z powodów odejścia z serwerowni - wynieśli się stamtąd. Z jakiej racji mieliby ci oddawać kasę? A może to ten serwer powinien ci dać zadośćuczynienie, bo to oni się z niej usunęli i gdyby nie to, miałbyś nadal rangę?
Teraz widzisz tylko jedną stronę medalu.

A może pomyśl o tym że server magic wogóle nie dostał tych pieniędzy. A poza tym co mnie to obchodzi że magic odchodzi od tej patologii to nie jest moja wina. Jest zasada jeżeli kupiłem coś a później server jest usuwany to ten co dostał kase powinien ją zwrócić i mnie to nie powinno obchodzić. Kupiłem, usunęli, powinni oddać. A przynajmniej ja tak to widzę. Nie chcę się z nikim kłócić, ale jeżeli nie chcą oddać to niech napiszą kulturalnie a nie chamstwo w państwie.

,A może pomyśl o tym że server magic wogóle nie dostał tych pieniędzy."
Rozumiem, że według ciebie koszty utrzymania tego serwera są równe zero w takim razie, bo albo nie chcesz tego widzieć, albo widzisz i zwyczajnie bronisz swojego serwera za wszelką cenę i nieważnym jest, kto ma rację - według ciebie ma ją zawsze AvatarServ.

,A poza tym co mnie to obchodzi że magic odchodzi od tej patologii to nie jest moja wina."
To dlaczego żalisz się na forum, że odmówili ci zadośćuczynienia? Niezła hipokryzja.

,Jest zasada jeżeli kupiłem coś a później server jest usuwany to ten co dostał kase powinien ją zwrócić i mnie to nie powinno obchodzić."
Żadna gra stworzona przez korporację, tudzież nielegalne serwery począwszy od Metin2, kończąc na tym serwerze Minecraft nie wyznają takiej zasady.

,Kupiłem, usunęli, powinni oddać."
Kupiłeś usługę na serwerze AvatarServ. Pieniądze trafiły do tej serwerowni i poszły na utrzymywanie serwerów lub koks i panienki - to była współpraca między AvatarServem a tą serwerownią. Oni nie usunęli ci tej usługi, którą kupiłeś. Została anulowana wraz z przenosinami AvatarServ i mógłbyś się ewentualnie domagać jej zwrotu u nich, gdyby mieli taki kaprys bycia ostatnimi sprawiedliwymi.

,Nie chcę się z nikim kłócić, ale jeżeli nie chcą oddać to niech napiszą kulturalnie a nie chamstwo w państwie."
Nie wiem co ci odpisali, ale ty również nie wypowiadasz się o nich kulturalnie. Niezła hipokryzja vol. 2.

I nie zrozum mnie źle, ja nic do tego serwera nie mam, bo nie grałem nawet na tamtej serwerowni.

Gościu ale ty się ogarnij w zdaniu “A przynajmniej ja tak widzę” chyba jasno dałem znak że to jest moja opinia, a nie twoja więc jeżeli masz komuś takie rzeczy piać jak np “niezła hipokryzja vol. 2.” to jesteś niepoważny. Moja opinia więc się nie wtrącaj. Wolny kraj Polska o to walczyła a tu przychodzi taka osoba jak ty i robi
z ludzi jakiś psycho. Żallll po prostu żal.

@iAnty W jednym muszę naprostować. Serwerownia trollcraft.pl posiadała serwer nazywany “Magic”. My tworzymy serwer na nowo, podobny do tamtego, lecz w wielu kwestiach inny. Nie mamy aktualnie nic wspólnego z trollcraft oraz ICH serwerem Magic.

Kupiłeś usługę na serwerze AvatarServ. Pieniądze trafiły do tej serwerowni i poszły na utrzymywanie serwerów lub koks i panienki - to była współpraca między AvatarServem a tą serwerownią. Oni nie usunęli ci tej usługi, którą kupiłeś. Została anulowana wraz z przenosinami AvatarServ i mógłbyś się ewentualnie domagać jej zwrotu u nich, gdyby mieli taki kaprys bycia ostatnimi sprawiedliwymi.

AvatarServ nie istniało, stworzone zostało wraz z zaakceptowaniem tego projektu przez LvLUP. Skoro coś nie istniało jakiś czas temu to z czego mamy to oddawać? Nie usunęliśmy tej usługi - ona nigdy nie istniała.

Tak to wygląda :wink:

@gracz73645293 Spokojnie, każdy może tutaj się wypowiedzieć mając swoje zdanie :slight_smile:

I dlatego masz dwa lajki :slight_smile:

A wogóle uda wam się zrobić ten server przed 7 sierpnia?

Mamy lekką obsuwę bo trochę naszej ekipy jest na wakacjach… planujemy BETĘ na 11-12 sierpnia… Wiem, że przeginamy z terminami, ale chcemy wypuścić dokończony serwer, a nie jego imitację.

Dobrze wakacje są dla wszystkich :slight_smile: a mogę pomóc na czas budowania jakoś czy nie wpuszczacie obcych xD ? czas budowania w jakimś miejscu konkretnym

Budowle niestety mamy już w większości ukończone, siedzimy głównie w kwestiach technicznych.

ooooo to kończcie jak najszybciej mam nadzieję że wszystko będzie ok

Zabrakło argumentów to teraz będziesz pisać "to moja opinia!"?
Jak nie chcesz, aby ktoś ci wytykał błędów rozumowania i hipokryzji to jej nie upubliczniaj.
Proste jak budowa cepa. Odsyłam do wikipedii - https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskusja.
Wolność słowa to nie jest “wolność” od dyskusji. Wprawdzie to ty chcesz mi wmówić, że nie powinienem tutaj w ogóle o tym pisać.

Jeszcze jedna sprawa - jeżeli zamierzasz nadal pisać teksty “gośćiu ale ty się ogarnij”, “Wolny kraj Polska o to walczyła a tu przychodzi taka osoba jak ty i robi z ludzi jakiś psycho. Żallll po prostu żal.” to pamiętaj, że po drugiej stronie też siedzi człowiek, który cię w żaden sposób nie obraził, jednak może znać lepsze wiązanki niż ty.

Odnośnie posta mrmaxim3;
“Cała nasza drużyna zajmuje się serwerem już od ponad 4 lat!”
“Serwer prosperuje aktualnie na jednej z większych serwerowni w Polsce”
“Obecnie serwer już działa i jest bez przerwy rozwijany przez bardzo kreatywną drużynę złożoną z niemal 20 stałych członków. Efekty naszej wieloletniej pracy możecie zobaczyć pod ip: TrollCraft.pl

Dobrze, według was AvatarServ nie istniało. Istniał serwer Magic na serwerowni trollcraft.pl z identyczną administracją (wnioskuję po tym, że się tym szczycicie), systemami, kodem, pomysłem, questami i tak dalej. Jednak dla mnie to swoista kontynuacja, bo:
“Obecnie niegdyś serwer nazywany Magic staje się całkowicie osobnym tworem Avatarserv dzięki wsparciu ze strony LVLUP.” ~ mrmaxim3.
Nie powinno się krytykować z tego powodu tamtą serwerownię, stąd moje posty.

“Serwer prosperuje aktualnie na jednej z większych serwerowni w Polsce”
“Efekty naszej wieloletniej pracy możecie zobaczyć pod ip: TrollCraft.pl

To niestety już jest nieaktualne. Wkrótce to poprawimy.
Mamy powody by krytykować poprzednią serwerownie. To już pozostaje kwestią prywatną.

Witam.
Oto publikuję kolejny Patchnote oznaczony numerem 2 i chyba będzie on ostatnim przed rozpoczęciem BETA testów! Poczyniliśmy wiele! A oto owoce naszej pracy:

• Usunęliśmy wiele drobnych błędów w misjach na czary wliczając w to błędy techniczne jak i merytoryczne
  • Dodaliśmy odpowiednią kolorystykę do ksiąg z podpowiedziami do misji magicznych w sklepie i zaktualizowaliśmy je
  • Wszystkie domki da się już wynająć! To była bardzo czasochłonna czynność, ponieważ każdy domek wymagał od nas osobnej inspekcji. Jest ich na mapie ponad 800!
  • Ulepszyliśmy system logowania. Staramy się go połączyć razem z wykrywaniem premium. Chcemy wykorzystać do tego pewne API :wink:
  • Wszystkie misje na czary (czyli misje magiczne) teraz trzeba wykonywać po kolei! Zaczynając od pierwszego, kończąc na ostatnim. Nie da się jak kiedyś wykonywać ich losowo.
  • Zmieniliśmy całkowicie wygląd jednego z większych miast czyli Omashu! Teraz żyje własnym życiem, oraz wygląda przepięknie. Można też tam wynająć domek.
  • Przeczyściliśmy pozostałości po starych systemach z wersji 1.8
  • Zgraliśmy nową wersję MythicMobs z naszymi pluginami oraz BetonQuestem
  • Dodaliśmy brakującą zaporę za bramą azulonu
  • Wykryliśmy kilka literówek w Fabule Głównej, poprawiliśmy je i dodaliśmy kilka ułatwień w dziennikach
  • Ceny ksiąg z podpowiedziami do misji w sklepie obniżyliśmy z 10 monet do 3
  • Całkowicie przerobiliśmy sety wykuwane przez kowali. Zrównoważyliśmy wszystkie 48 setów, osłabiliśmy te legendarne oraz epickie
  • Wiele mniejszych poprawek w stylu zmiany kilku skinów, dodaniu NPC “statystów” oraz wystroju kilku miejsc

Już wkrótce BETA testy! Gdy pasek z postępem na stornie avatarserv.pl osiągnie wartość 100% ogłosimy dokładną datę.

Pozdrawiam.

Czyli mamy czekac do 11/12 sierpnia? Ahh no ja nie wytrzymam, ale co poradze bede czekac, bo widze ze warto^^

ja też nie wytrzymam xD

Nie mogę się doczekać mam nadzieję że jak najszybciej to będzie