AvatarServ - Moc magicznych emocji w zasięgu kliknięcia

@_an0 Oczywiście, testujemy teraz czy nie da się tego obejść. Do tego też wkrótce przeprowadzamy BETĘ.

Ograniczeniem moze byc limit requestow od Mojangu, chyba, ze korzystacje z API od @kamcio96 :V

NIE POLECAM! Nie chcą oddać zakupionych zywiołów z 1.8 na 1.12. Wiele graczy stracilo ok. 30zl

Wszystkim niezaznajomionym ze sprawą: Działaliśmy kiedyś pod znaną serwerownią Trollcraft. Obecnie niegdyś serwer nazywany Magic staje się całkowicie osobnym tworem Avatarserv dzięki wsparciu ze strony LVLUP. Nie rozumiem czemu mamy cokolwiek, komukolwiek oddawać skoro nie jesteśmy już w żaden sposób połączeni z serwerownią Trollcraft. Te pieniądze co wydaliście nie należą do nas, nawet ich nie widzieliśmy na oczy. Jeżeli nie chcecie grać to proszę bardzo, zrozumiemy to. Możecie czuć się pokrzywdzeni zaistniałą sytuacją, lecz postawcie się również w naszej.
W dużym skrócie - zakupiliście bony na żywioł oraz vipy na serwisie Trollcraft. Tam możecie się ubiegać o zwrot sumy lub zamianę na inną rzecz na innym serwerze podlegającym Trollcraftowi. My jesteśmy już osobnym tworem. Zaczynamy od początku nie mając nic wspólnego z poprzednim serwerem Magic pod względem finansów.

Pozdrawiam MrMaxim3

Witam, czytałem poprzednie widomości i chciałem zadać pytanie czy teraz koszt bonu na zywioł kupiony przez sms’a bedzie równy przez przelew czy psc? Bo na Trollcrafcie to była duża przesada. A i jeszcze jedno pytanko kiedy będzie dokładnie ten server bo mi avatarserv.pl nie wiem czemu ale nie działa że niby program nie odpowiada. Z góry dziękuje za odpowiedz :slight_smile:

Ceny SMS są zazwyczaj (jak nie zawsze) bardzo zawyżone, bo dużą większość z kosztu SMS’a bierze operator i tak naprawdę niewielka część się zwraca serwerowi, dlatego ceny są większe - dla wyrównania, bo przelewem płacisz 20zł i oni otrzymują 20zł, a SMS płacisz 50zł i oni nawet tych 20 może nie dostaną.
Co do “kiedy” to tak jak wcześniej wspominał autor tematu - za niedługo ruszy BETA.

@LeviPlayGames Dziękuję za klarowne wyjaśnienie. Tak rzeczywiście jest. Wszelkie informacje o starcie BETA testów będą umieszczane na stronie avatarserv.pl - proszę o regularne sprawdzanie tej witryny.

A na trollcrafcie już wogóle nie będzie magic???, bo widzę że z forum jest już wykasowany i nawet teraz nie da się wejść na niego.

@gracz73645293 Tak, porzuciliśmy tą serwerownie już ostatecznie :wink: Była to patologia i uniemożliwiała wam rozwijanie się, a także “hejtowali” na każdym kroku, że na zebrania nie przychodzimy itp. itd. a skoro mieli nas gdzieś to teraz my ich mamy gdzieś i będziemy się rozwijać bez ich pomocy :slight_smile:

I bardzo dobrze xddddddd prawidłowa odpowiedz :slight_smile:

Dlaczego jest cały czas 85% na tym pokazane już chyba 2 dni się ni zmienia.

Podejrzewam że jest to związane z questami pobocznymi w grze zwanej Życie. :wink:

Przesuwamy ten licznik jeżeli zrobimy znaczne postępy i dokończymy jakiś ważniejszy czynnik na serwerze :wink:

Stworzenie serwera RPG to nie byle błahostka:P Jak licznik przesuwa się o jeden %, to już jest pretekst do świętowania;D

Mam nadzieję że skończycie ten server jak najszybciej :slight_smile: nie mogę się doczekać bo nie mam co robić :frowning: Jakby co to mogę pomóc :stuck_out_tongue: nie no żart tak pewnie za dużo osób buduje to wszystko :slight_smile:

W przypadku RPG pretekst do świętowania jest jak licznik się nie cofa!
Właśnie w ten sposób zostałem abstynentem.

Ej mam prośbę zróbcie tak żeby do kupienia w sklepie była papuga :slight_smile: One są takie fajne w minecrafcie. Jeżeli chcecie oczywiście. Wiem że w avatarze ich nie było ale tam. Bardzo proszę.

Mogę zdradzić jedno. Nie będzie do kupienia w sklepie… będzie jako nagroda z potężnej misji pobocznej :wink:

jupiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:

Ale z Trollcrafta to chamy napisałem im żeby zwrócili mi chociaż połowę wydanych pieniędzy na magicu bo servera już tam nie ma to odpisali mi że mają to gdzieś dosłownie :frowning: