AvatarServ - Dyskusja, zgłaszanie błędów, pomysły

Witam!

Z racji, że już 11 sierpnia o 19:00 zaczynamy BETA testy potrzebowaliśmy osobny temat, gdzie będziecie mogli zgłaszać pomysły, problemy i bugi związane z naszym serwerem AvatarServ.pl.

Możecie też pytać o wszystko. Postaramy się jak najlepiej odpowiedzieć na dręczące was pytania.

~Ekipa AvatarServ

7lajków

A dlaczego nie możecie zrobić otwarcia jutro jeżeli server jest gotowy? Wszyscy się nie cierpliwią.

@gracz73645293 Mógłbyś przejść pod link który Ci podałem i tam zadawać pytania, proszę? Tam z chęcią odpowiem Ci na wszystkie pytania.

1lajk

A tak ciekawości jakie ip serwera czy tylko pisać avatarserv.pl

Dlaczego nie zrobicie otwarcia jutro? Server gotowy tylko gracze się nie cierpliwią.

Może dlatego że próbują chłopaki jeszcze przetestować wszystko? To że jest 100% to nie znaczy że nie ma przypadkowych bugów lub innych problemów, które tylko by zniechęciły graczy na samym wstępie.

2lajki

ok :slight_smile:

@Aylin tak jak mówisz, do tego środek tygodnia nie jest dobrą porą dla każdego. Większość z nas jest też na wyjazdach. Weekend wydaje się idealnym terminem.

Wytrzymam :slight_smile:

Czekam z niecierpliwością! Mam wielką nadzieję że serwer będzie się dobrze rozwijał :grinning:
Ale chciałem zadać takie małe pytanie (bo nie wiem za bardzo gdzie zadawać pytania)
Co się stanie po 3 dniach? Czy serwer wygaśnie? i na jak długo? I gdzie będę mógł kupić vipa? :rofl:

1lajk

Po 3 dniach zabierzemy się za naprawę błędów i przygotowywaniu ostatnich szlifów. Wszelkie postępy zrobione przez graczy zostaną wykasowane, a dla uczestników BETY przygotujemy małą niespodziankę w pełnej wersji :wink:

Mam propozycję na nowy ruch chi nasza postać na 4 sekundy ma tryb obserwatora by uciec myślę że jest to łatwe do zrobienia

Podejrzewam że to bon na żywią albo specjalny set

@Arti391 Możliwe :wink: Aczkolwiek podobny ruch jest. Będzie trudny do zdobycia :wink:

2lajki

Czyli jeżeli ktoś w BETA będzie miał jakieś postępy w ruchach albo będzie miał dużo pieniędzy itp to wszystko sie zresetuje w normalnej wersji?

Tak, na tym polegają beta testy.

1lajk

@gracz73645293 Jest taj jak mówi LeviPlayGames, ale będziesz miał przewagę. Wszelkie nowości i mechanizmy poznasz przed innymi graczami, do tego dostaniesz coś po BECIE w nagrodę jako uczestnik :wink:

To znaczy że nie każdy będzie na beta testach? Jeśli nie, to jak można się dostać? Bo ja PRAGNĘ być na tych beta testach :tired_face:

@KitMasterSky Każdy będzie! Będziemy przy okazji testować wytrzymałość niektórych naszych systemów to oznacza, że im więcej graczy tym lepiej :slight_smile:

Nie mogę się doczekać!
Ps. bardzo się cieszę że dodaliście ten wodny ruch “Wodne macki”! Nie myląc z ośmiornicą
(Przynajmniej ja go tak nazywam) :open_mouth: