AMA z prestiżowym człowiekiem

No to ten, jak to leciało? Ano tak - młody, prestiżowy chłopak zaprasza na Ask Me Anything z a jak że, moim skromnym udziałem. Nie ukrywam że zainspirowałem się tym tematem: Ciekawe pytania - do samego Pana Michała!
Może mój nie przebije popularnością wyżej wspomnianego, ale gdyby ktoś miał jakieś pytania, no to może mi je tutaj zadać :stuck_out_tongue:

Od ilu lat programujesz?

Masz drugą połówkę?

Czy kiedyś chciałeś odpuścić sobie programowanie, bo nie potrafiłeś napisać jakiegoś kodu?

Java czy PHP?

Kiedy kończymy Clash of Clans w minecraft? :kappa:

Czy napotykasz się na jakieś przeszkody, nie pozwalające Ci programować - typu dostajesz szlaban za niskie oceny, co uniemożliwia Ci prace?

Intensywniej to 2-3 lata, ogólnie - odkąd pamiętam.

Nie, ten temat jest wyjątkowo skomplikowany.

Programowania jako samą czynność - nie. Zazwyczaj szukam rozwiązania lub używam zamiennika.

Java

Kiedy Ty skończysz Meleride :sunglasses:

Nie, rodzice mi pomagają w realizowaniu mojej pasji jak się da. Sam wyważam sobie kiedy programuje, a kiedy ok, pasuje to i to poprawić. Sam natomiast jakoś dużo czasu nie spędzam na tym, tak jak wskazuje mój graf na GitHub’ie - mam jeszcze masę czasu, gdzie realizuje inne swoje zainteresowania.

Witam,
mam kilka pytań.

• Kiedy LC?
  • Kiedy idziemy na piwo? :kappa:
  • Ile lat w Javie już piszesz?

Pozdrawiam, boleknowak.

Będzie, kiedy będzie.

Jak będę miał 18, jeszcze rok.

Bo ja wiem? Nie pamiętam, pisałem o tym wyżej.

Dlaczego Tede […]?

Dlaczego java, a nie jakiś wydajny język? :kappa:

Dlatego!

Wydajność kodu zależy we większości od programisty + przynajmniej oficjalnie jest wspierane wiele platform, nie to co w takowym .NET

Zaadoptujesz mnie? :kappa:

Nie.

czy uważasz się za zdolnego programistę czy samouka ? poprzyj swoją wypowiedź konkretnym argumentem

Najlepszy serwer mc i dlaczego ucraft? :kappa:

Racja leży po środku. Pewien mądry gość (wyleciało mi nazwisko z głowy) powiedział: “Na sukces składa się 90% pracy i 10% talentu. Możesz być pracowity, ale nie mieć do danego zajęcia smykałki, lub być zdolny, tyle że leniwy - musi jedno i drugie występować”. Jeżeli w tym wieku, mam pod względem programistycznym kwalifikacje na Juniora (inni tak mówią, ja tak do końca nie uważam), to gdzie ja wyląduje za nie wiem, 7 lat? Nie wiem sam.

Najlepszym argumentem jest doświadczenie.

Serwer prowadzony z pasją, czego chcieć więcej :wink:

Dlaczego piszesz empelanczera (jeden z najlepszych launcherów do MC)? :wink:

Przecież najlepszy launcher do MC to ten Oficialny :kappa:

:kappa:
No ale komu by się chciało ściągać np. techblocka, a potem przerzucać? Dobra, może są tu ludzie z SSD (m. in. ja), ale takie przerzucenie ciągle coś tam zajmuje. A MPLauncher robi to znacznie szybciej.

Uczestniczyłem w projekcie za czasów poprzedniej odsłony (vel launcher.skript.pl), więc naturalną koleją rzeczy było przejście do ekipy MPLaunchera. Większość kodu jest autorstwa @LosTigeros (launcher) i @boleknowak (zaplecze webowe).

@Libter tłumacz się.
:kappa:

/topic

Macie jakieś plany na aktualizacje MPLaunchera?

Nie ma z czego, ot na potrzeby starego sv.skript.pl.

Mamy.

czemu nie grasz ze mną w CS’a? :kappa: (ja tam wiem ale się pochwal reszcie XD)

w jakie gierki lubisz grać? :stuck_out_tongue_winking_eye: