Aimpanel - współpraca

W związku z otrzymaną odpowiedzią od Pana Michała w sprawie zapytania ofertowego, który mnie tutaj odesłał piszę w tej sprawie tutaj.
Jakiś czas temu Pan Michał zamieścił post na forum aimpanelu lub lvlupa (sam dokładniej nie pamiętam), w którym zaproponował “trzycyfrową sumkę”* za wprowadzenie obsługi dodatkowych gier do aimpanelu. Ponieważ, pewnie chciał, żeby sprawa została poddana dyskusji. W szczególności czekam na wypowiedź Pana Michała w tej sprawie.

*Nie jestem pewien czy cytuję słowo w słowo

W związku z tym - co? Chciałbyś zakupić, podealować czy po prostu napisać?
Mimo wszystko zła kategoria :stuck_out_tongue:

Nie wiedziałem gdzie to napisać.

Myślę, że wyraźnie napisałem.

No tak, lecz co chciałbys tym postem osiągnąć? Dyskuję “ja dam 100, ja dam 200”?
Może chcesz aktualizacji panelu z dodaniem innych gier?

Zostałem poproszony, aby napisać o tym na forum.

A to nie było tak, że SystemZ pisał, że tyle by kosztowało ulepszenie na życzenie, czy to inny temat był? :stuck_out_tongue:

Może i tak, ale ten post można różnie zinterpretować. Znalazłem ten post:

A to chodziło o to żeby mu zapłacić za dodanie funkcji do aimpanelu

Ja to zinterpretowałem tak, że ponieważ Pan Michał ma, zbyt dużo obowiązków i dlatego jest w stanie komuś zapłacić za dodanie takiej funkcjonalności.
Co do tych dwóch postów to po prostu myślałem, że chodziło mu o koszt poniesiony przez lvlupa.

Fragment

rozwijanie darmowego projektu nie zapłaci mi rachunków

sam mówi za siebie, że sytuacja wygląda trochę odwrotnie :wink:

rozwijanie darmowego projektu nie zapłaci mi rachunków

To do siebie nie pasuje, nie uważasz? xD

@Nieznajomy11 @JanekJaran @Timo
Zakończmy tą dyskusję, nie prowadzi ona do niczego i powoduje chaos.
Czekamy na wypowiedzi innych użytkowników :slight_smile:

Ja myślałem że AimPanel jest w fazie beta a dopiero pełna wersja miała być płatna. Podejrzewam że kupców mało by nie było :slight_smile:

Pozostaje tylko czekać na wypowiedź Pana Michała.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą (wykonaniem tej rzeczy), to powinieneś postępować wedle instrukcji - podbić na priv.
Nie do końca rozumiem sens tego wątku, ale już musi zostać :confused:

1lajk

Ten wątek powstał zapewne dlatego że miał powstać, tak jak to się dzieje z innymi propozycjami współpracy.

Co do samego tematu to przedmówcy wyczerpali… temat. :neutral_face:

A mi się wydaje, że ta sprawa powinna zostać poruszona na oficjalnym forum aimpanel’u, ale co ja tam wiem, ehhhh

Nie mam wystarczających uprawnień, aby pisać na PW, napisałem maila - nie dostałem odpowiedzi, a w odpwiedzi, którą otrzymałem polecenie, aby napisać tutaj.

Na forum aimpanelu wydaje mi sie, ze nie ma az tylu uzytkownikow :slight_smile:

@SystemZ