ABot - Aplikacja na serwery TeamSpeak3

E tam, zależy jak ktoś ma napisane, można zostawić kanał tylko zmienić jego status na wolny :smiley:

To jeszcze tu jest :smile:

@SystemZ no to chyba jednak nie zamykaj, będzie rekord nie do przebicia xDD

Wybaczcie wszyscy obecni w tej dyskusji a szczególnie @ArrMeeR :disappointed_relieved:

Moja końcowa odpowiedź odnośnie tego projektu zależała od funkcji panelu v3, który ma długą listę zadań do zrobienia i to zniknęło w tłumie i tak ten wątek pozostawał ciągle w #wspolpraca-z-lvlup-pro:podczas-ustalen
Tak oto zrobił się trochę czyściec z tego wątku, pobijając wszystkie inne wątki w tej kategorii.

Zwrócono mi uwagę na ten problem w poście podczas innej dyskusji

Postanowiłem działać i zrobić to od ręki.

Obecnie spełniłem już swoje zależności, czekam na odpowiedź autora wątku aby dodał obsługę licencji dla lvlup gdyż dostarczyłem API dla partnerów które umożliwia sprawdzenie czy usługa jest w lvlup po adresie IP.

Jeśli wszyscy uzbroją się jeszcze w kilka dni cierpliwości to powinno się udać przesunąć ten wątek do innej kategorii :grin:

:kappa:

Odkooop, żyje to jeszcze? :kappa:

Dołączam się do pytania. Może @SystemZ zapomniał zmienić kategori.

Na mailu zobaczyłem, że coś w tym temacie się dzieje, więc chyba czas na moją wypowiedź.
Mój projekt dalej żyje i dosyć mocno się rozrósł, skontaktowałem się już z @SystemZ i mam nadzieję, że niedługo podejmiemy wspólpracę :wink:

Witaj Arturze :smiley:
A więc będzie trochę pisania.

Na tak:

• Bot jest dopracowany, testowałem go na paru teamspeak’ach.
  • Doświaczenie ponieważ wiem, że bot nie działa od tygodnia.
  • Aktualizacje, bot jest ciągle rozwijany.
  • Dobry support.

Na nie:

• Monotonia, powtarzalność funkcji w innych botach.

Ocena ostateczna:

Jestem na tak ponieważ bot jest mi dobrze znany wiem, że Artur mimo młodego wieku jest osobą rozwiniętą oraz dobrze sprawuję się w roli dev.

Te uczucie kiedy zauważysz, że wątek jest sprzed kilku miesięcy xDDD
@SystemZ proszę o werdykt :smiley:

@up podłączam się.

Z tego co mnie pamięć nie myli Abot był jedną z pierwszych alternatyw mbot’a 1-2 lata temu, wygrał cenowo i jakościowo.

Jako były posiadacz mbot’a i aktualnie korzystając z abot’a mogę śmiało polecić aplikacje Armera, super bocik , mało obciążający serwer jak i mało wymagający.

Dla mnie jedena z lepszych aplikacji, osobiście najlepsza aplikacja na serwery TeamSpeak 3 :wink:

Moim zdaniem w 2018 roku nie ma sensu już kupować mbot’a jest po prostu za drogi w porównaniu do xBot’a oraz aBot’a które są świetnymi a nawet lepszymi botami niż mbot. Za rzeczy które ma xBot k-scripts życzył sobię dodatkowe 50 złotych :wink:

Jestem posiadaczem ABota od 2 lat i mogę powiedzieć z czystym sercem że nigdy nie miałem z nim problemów. Zero crashy czy dziwnych zachowań. MBota nie testowałem ale znajomy ma XBota i sobie bardzo chwali wiec obie wersje polecam.

Wrzesień już, a tu nadal cicho :frowning:

Ciekawe kiedy pojawi się ostateczny werdykt

@SystemZ kiedy werdykt? :smile:

@SystemZ kiedy ostateczny werdykt? :laughing:

Jak powiedział że będzie kiedyś werdykt to będzie, nie trzeba mu co pół roku przypominać :kappa:

To jak tylko tak prewencyjnie odświeżę.