ABot - Aplikacja na serwery TeamSpeak3

Nazwa projektu

ABot

Cel

Automatyzacja serwerów TeamSpeak3

Co udało nam się zrobić

W tym momencie w bocie dostępne są poniższe funkcje oraz komendy:

Automatyczne generowanie listy administracji
Automatyczne przenoszenie użytkowników na kanał AFK po określonym czasie bezczynności bądź nadawanie im specjalnej rangi AFK
Automatyczne informowanie administracji o pobycie użytkownika na kanale pomocy
Automatyczne nadawanie rangi użytkownikowi po określonym czasie spędzonym na serwerze
Automatyczne sprawdzanie kanałów pod
względem aktywności oraz pod względem poprawności nazwy kanału i
filtrowanie nazw kanałów pod względem nie dozwolonych wyrazów
Automatyczne nadawanie rangi po wejściu na określony kanał
Automatyczne przyznawanie kanału prywatnego po wejściu na określony kanał
Automatyczna zmiana Host Message serwera, wpisywanie tam danych serwerowych
Automatyczne wpisywanie informacji o serwerze w nazwy kanałów
Filtrowanie nicków, pod względem nie dozwolonych wyrazów
Automatyczne wysyłanie wiadomości co określony czas na czacie globalnym
Automatyczne wpisywanie ilości osób online w nazwę serwera
Automatyczne generowanie TOP ilości połączeń
Automatyczne generowanie TOP najdłuższych połączeń
Automatyczne generowanie TOP czasu spędzonego na serwerze
Automatyczne wysyłanie wiadomości powitalnej po wejściu na serwer
Automatyczne wpisywanie ilości kanałów prywatnych w nazwę kanału
Automatyczne wpisywanie ilości wolnych kanałów prywatnych w nazwę kanału
Automatyczne generowanie listy wolnych kanałów prywatnych
Automatyczne tworzenie wolnych kanałów prywatnych, jeżeli ich ilość jest mniejsza niż ustalona w konfiguracji
Automatyczne wpisywanie w nazwę kanału ilość administratorów online, a w opis ich nicki

Komenda !help - wyświetla listę komend
Komenda !meeting - przenosi administrację na kanał zebrania
Komenda !check - sprawdza kanały prywatne
Komenda !channel - zakłada kanał w strefie prywatnej

Plany

Chcę dodać jak najwięcej funkcji ułatwiających prace administracji serwerów TeamSpeak3

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Ja - ArrMeeR

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Raczej bota będe pisał sam

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS 4 GB KVM do testowania bota

Co mogę zaoferować w zamian

Więc mogę zaoferować dwie opcje:

1. Polecanie moim klientom hostingu lvlup.pro. Dodanie reklamy lvlup.pro w plikach bota oraz przy startowaniu bota.
  2. Mogę dać Wam licencję na bota, dzięki której będziecie mogli udostępniać/sprzedawać go swoim klientom na ich serwery TeamSpeak3 (Jedna licencja jest warta 75 zł)

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Jest to jeden z dwóch dostępnych botów tego typu w Polsce. Dzięki niemu można w pełni zautomatyzować serwer TeamSpeak3. Wy będziecie mogli poszerzyć swoją ofertę o bota na serwer :slight_smile:
Bot zużywa bardzo mało zasobów i jest szybki. Jest bardzo prosty w konfiguracji.

Wszystkie funkcje w akcji można zobaczyć na serwerze TS3: 94.23.90.13

Abot - problem z konfiguracją

Witam :sunglasses:

Ciekawe to możesz wytłumaczyć dlaczego na swoim serwerze korzystasz z m-bot’a a nie ze swojego ABot’a

To dlaczego na mpcforum w marcu bot wisiał jako darmowy a teraz

Piszesz że:

To po co Ci serwer do testowania czegoś nie rozumiem ( rzecz która jest dostępna i nie potrzebuje testów ) i korzysta się ze swojego ABot’a jak jest dostępny :wink:

A na koniec nic tu http://memkis.ru/index.php?session_new=aHR0cDovL3Bhc3RlYmluLmNvbS9SYld3ZjBkVA$$? ciekawego nie widać :wink:

Osobiście jestem na nie ale ja decyzji nie podejmuję :slight_smile:

Mój serwer jest serwerem publicznym, korzystam na nim z mbota, bo mój ABot aktualnie nie ma niektórych funkcji, które potrzebuje.
Z ABota korzystam na serwerze prywatnym, na localu.

Tak, bot był darmowy i nadal jest, gdybyś sledził mpcforum to byś wiedział. Teraz bot jest dostępny w wersji darmowej - zabiera więcej zasobów, ma mniej funkcji, nie ma akutalizacji oraz wersji płatnej, którą opisałem powyżej.

Potrzebuje serwera, żeby pokazać ludziom bota w akcji. Aktualnie trzymam go na localu.

Co to w ogóle za link podałeś?

Ja mam mieszane uczucia co do tego projektu.
Z jednej strony widzę dobrą, ciekawą oraz profesjonalną aplikacje i pewne pomysły by je rozwijać… Ale z drugiej nie widzę specjalnego zapotrzebowania na to abyś otrzymał wybrany przez Ciebie pakiet - sam piszesz, że potrzebujesz go głownie do tego żeby pokazać ludziom bota w akcji . Nie podoba mi się to zbytnio.

Wydaje mi się, że również po to kupuje się VPSy, by wypróbować jakiejś aplikacji :wink:

A w linku jest to http://pastebin.com/QP8gJvdQ czyli to darmowa wersja rozumiem bo płatnej byś nie publikował ?

A bot jak jest to chyba najlepiej go przetestować jak się ma serwer i pokazać co potrafi posiadając już serwer i korzystając nie ze swojego produktu, czegoś jednak nie rozumiem. Co miałbyś pokazać jak bot pracuje na pustym serwie TS, czyli po tym co napisałeś to m-bot na publiczny serwer a Twój ABot na prywatny serwer w lokalu trzymasz zamiast go pokazać co potrafi.
Dziwne to dla mnie.

W tym linku jest config darmowej wersji bota, chyba nawet starej wersji. Widocznie ktoś potrzebował pomocy i wkleił tam config :V

Jeszcze dzisiaj zrobie serwer, na którym pokaże wszystkie funkcję ABota.

Okej, zrobiłem kopie mojego publicznego serwera i uruchomiłem tam ABota. Zapraszam na: 94.23.90.13

Działają tam wszystkie możliwe funkcje, które aktualnie są w ABocie

Ja się na tych sprawach mało znam ale @NightmareFallen na pewno się wypowie :smiley:

@ArrMeeR Zagadaj do mnie na PM, mam kilka pytań które średnio publikować.

Serwer VPS 4 GB KVM do testowania bota
Bot zużywa bardzo mało zasobów i jest szybki.

Skoro zuzywa malo zasobow to po co ci az tyle ramu?

$config[‘top10connections’][‘enabled’] = false;

Czemu akurat top10? Nie lepiej by bylo do ustawienia w configu ile ma byc?

To jest stara wersja bota (0.6.3 (darmowa)) W najnowszej wersji (1.0.1 (płatna)) jest to do ustawienia.
Tyle zasobów, bo bede tam jeszcze potrzebował serwer licencyjny, serwer testowy teamspeak, testowe boty muzyczne i kilka innych rzeczy.

Sinusbot, mysql, bot (w c# na mono), teamspeak, baner w javie i sytuacja wyglada tak u mnie: http://pastebin.com/raw/Z5rzhLmD
4gb to chyba jakis serwer do gry bedziesz stawial.

Cokolwiek coś tutaj?

Koweq na wykopkach :smiley:
Solidny odkop, gratulacje xD

No ale 2 miesiące podczas ustaleń? Dziwne.

Projekt jest jeszcze aktualny? 3 miesiąc i bez wyników projektu

Cały czas czekam na informacje od SystemZ na temat integracji bota z api LVLUP

Szukam sensu Twojej aplikacji, która według mnie nie ma sensu.
Mbot objął już praktycznie cały rynek serwerów głosowych i nic mu się nie równa.
Jesteś naszym klientem, widziałem kod Twojej aplikacji w najnowszych wersjach (Proste zabezpieczenia) i nie ma tu szału. Aplikacja jest mało stabilna i zabiera dużo zasobów co w dzisiejszych czasach jest wielkim minusem.
Życzę Ci powodzenia.

Przemku ale twoja aplikacja nie jest lepsza :slight_smile: lubi sobie wciągnąć CPU oraz config jest chaotyczny.

Chciałbym zwrócić uwagę, że sam korzystałeś z takiego sposobu zabezpieczeń, póki nie przeszedłeś na ionCube.
Aplikacja działa bez przerwy na moim testowym serwerze od 30 dni przy czym zużywa 100 mb ramu.